Statistika našeho portálu

  • 96 248 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Night of Warriors - Tipsport Arena Liberec

16.03.2013 Liberec

Již třetí pokračování galavečera bojovníků s názvem Night of Warriors opět přivádí do liberecké haly zápasníky domácích klubů Bicom Fight Centrum a Iron Fighters. Ti se zde představí v soubojích podle pravidel MMA, K1 a dalších disciplínách. Mezi vyzyvateli se objeví, stejně jako na předchozích večerech, i zástupci dalších českých a zahraničních klubů. Pořadatelé Night of Warriors si do třetice…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Tipsport Arena Liberec
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Liberec
Obec
Liberec

Fotogalerie k článku

Již třetí pokračování galavečera bojovníků s názvem Night of Warriors opět přivádí do liberecké haly zápasníky domácích klubů Bicom Fight Centrum a Iron Fighters. Ti se zde představí v soubojích podle pravidel MMA, K1 a dalších disciplínách. Mezi vyzyvateli se objeví, stejně jako na předchozích večerech, i zástupci dalších českých a zahraničních klubů.

Pořadatelé Night of Warriors si do třetice připravili opravdovou zápasnickou lahůdku v podobě jednoho z nejočekávanějších MMA zápasu v ČR. Domácí Tomáš Penz se postavívelezkušenému Tomáši Kuželovi. I tentokrát se bude bojovat o profesionální titul mistra ČR. O pás budou bojovat boxeři pořádajících klubů Radim Kušnirak mistr ČR V K1 2012 (BFC Liberec) a Georgij Fibich mistr ČR V K1 2011(Iron Fighters).
Opět se představí Adam Kocurek, Petr Kareš, nejlepší bojovník ČR Marek Procházka, Jiří Vaňata, Pavel Ševčík a příležitost dostanou i boxeři z celé ČR.

Dočkáme se KO?

V K1 se bojuje ve stoje a dovoleny jsou všechny pěstní techniky včetně spinning backfistu (z otočky rukou na hlavu) a všechny kopy na tělo a nohy soupeře včetně kolen. Je to nejtvrdší forma kickboxu. V 18:00 hod. začnou předzápasy, které publikum nažhaví  na hlavní program.

Začátek akce: 18:00 hod.

Vstupné:

250,- Kč

Vstupenky

můžete objednat zde

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Riddikulus! - Liberec

07.11.2021 - 07.11.2021
Dům kultury, Soukenné…

Čarodějové, mudlové i motáci, kteří vyrůstali a dospívali za zdmi Bradavic, pojďte sem! Čeká nás bláznivý let světem…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 19. říjen

Dnes má svátek Michaela

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete