Statistika našeho portálu

  • 98 915 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Night Run - Most

15.08.2015 Most

Běžci letos rozsvítí také noční Most – Evropské město sportu 2015V sobotu 15. srpna přivítá premiérově sérii nočních běhů s názvem Night Run 2015 také město Most. Pořadatelé očekávají okolo tisíce startujících, kteří svým během pomohou nejen svému zdraví, ale i veřejné sbírce proti rakovině prsu.Atmosféra noci činí z každé metropole úplně jiné město. Dopravní ruch poleví, ulice zahalí světlo…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Běžci letos rozsvítí také noční Most – Evropské město sportu 2015

V sobotu 15. srpna přivítá premiérově sérii nočních běhů s názvem Night Run 2015 také město Most. Pořadatelé očekávají okolo tisíce startujících, kteří svým během pomohou nejen svému zdraví, ale i veřejné sbírce proti rakovině prsu.

Atmosféra noci činí z každé metropole úplně jiné město. Dopravní ruch poleví, ulice zahalí světlo pouličních lamp a město se významně zklidní. Mnozí běžci jsou přes zimu odkázáni k večernímu běhu, ale společně s ostatními si mohou tuto atmosféru užít i nyní, přestože dny už jsou delší a noc přichází později.

Čtvrtou zastávkou běžeckého seriálu Night Run 2015 bude poprvé letošní Evropské město sportu Most. Zájem o tuto událost ve sportovním kalendáři města je už dopředu obrovský, přihlášeno je již přes osm stovek startujících! Akce se uskuteční na 1. náměstí a start hlavního závodu je naplánován na 20.30 hodin.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete