Statistika našeho portálu

  • 96 087 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Noc sklepů 2015 - Velké Němčice

23.04.2016 Velké Němčice

Příznivci našeho komplexního průvodci si již navykli, že jim pravidelně přinášíme nabídku těch nejlepších kulturních, sportovních i gastronomických akcí, mezi kterými si zvláštní oblibu stále častěji získávají regionální akce zaměřené na ochutnávku těch nejlepších vín od českých, moravských i zahraničních vinařů. Jednou z takových je i dubnová "Noc sklepů", konající se v malebné obci Velké…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
vinice Velké Němčice
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Břeclav
Obec
Velké Němčice

Fotogalerie k článku

Příznivci našeho komplexního průvodci si již navykli, že jim pravidelně přinášíme nabídku těch nejlepších kulturních, sportovních i gastronomických akcí, mezi kterými si zvláštní oblibu stále častěji získávají regionální akce zaměřené na ochutnávku těch nejlepších vín od českých, moravských i zahraničních vinařů. Jednou z takových je i dubnová "Noc sklepů", konající se v malebné obci Velké Němčice.

Na co se můžete těšit

V předem určeném termínu se návštěvníkům otevírají brány několika desítek zdejších sklepů, kde Vám své umění představí ti nejlepší vinaři z Velkých Němčic, kteří ve vzájemné spolupráci celou akci připravují. A že bude z čeho vybírat Vás jistě přesvědčí skutečnost, že v registru obce je na 52 hektarů vinic s necelou stovkou registrovaných pěstitelů. Během večerních a nočních hodin na Vás na jednotlivých stanovištích čeká nejen lahodné víno, ale i vstřícná atmosféra okořeněná cimbálovou hudbou, regionálními pochutinami a především milými lidmi. Na své si jistě přijdou nejen Vaše chuťové pohárky, ale pocit sytosti jistě zalije i všechny ostatní smysly Vašeho těla. Hezkým dárkem pro Vaše blízké může být i láhev oblíbené odrůdy s jejímž výběrem Vám pozitivně naladění hostitelé jistě pomohu.

Noc sklepů 2016

http://www.kalendarakci.atlasceska.cz/noc-otevrenych-sklepu-velke-nemcice-69907/

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Burčákové slavnosti 2021 - Hustopeče

30.09.2021 - 02.10.2021
Dukelské náměstí

Městem při slavnostech prochází ostře sledovaný historický průvod, který vedou zástupci řemeslných cechů, vinaři a…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 21. září

Dnes má svátek Matouš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete