Statistika našeho portálu

  • 102 375 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Novoměstský hrnec smíchu

17.09.2017 - 23.09.2017 Nové Město nad Metují

Filmový festival Novoměstský hrnec smíchu je soutěžní přehlídkou nových filmových a televizních komedií, natočených v období od konání posledního ročníku festivalu do začátku dalšího ročníku. Pod vedením prezidenta festivalu (tím je oblíbený bavič Pavel Zedníček) se organizátoři snaží o propagaci původní české filmové tvorby a její přiblížení všem věkovým kategoriím diváků.Festival české filmové…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Filmový festival Novoměstský hrnec smíchu je soutěžní přehlídkou nových filmových a televizních komedií, natočených v období od konání posledního ročníku festivalu do začátku dalšího ročníku. Pod vedením prezidenta festivalu (tím je oblíbený bavič Pavel Zedníček) se organizátoři snaží o propagaci původní české filmové tvorby a její přiblížení všem věkovým kategoriím diváků.

Festival české filmové a televizní komedie

Spolu se samotnou produkcí vybraných snímků se návštěvníci mohou těšit na doprovodné akce v podobě výstav, koncertů či zábavných odpolední pro děti. Nové Město nad Metují se v době konání festivalu promění na vyhledávané "město smíchu", které každoročně přiláká stovky rozveselených návštěvníků. Již několikaletou tradici má i podpora studentských snímků, které soutěží v sekci Studentský smích.

K tradičním akcím v rámci festivalu patří měření doby smíchu při jednotlivých produkcích filmů. Mezi vítěze v této kategorii patří dnes již notoricky známé snímky Ženy v pokušení, Vratné lahve, Román pro žen, Rebelové, Pelíšky, Líbáš jako bůh a další. Hlavní cenou odborné poroty je Zlatý prim, cenou diváků pak Hrnec smíchu. Netradičním zážitkem může být pro mnohé návštěvníky noční festivalové promítání či vystoupení na terase kina. Smějete-li se rádi u kvalitních českých filmů, neváhejte, a vydejte se během červnových dnů na oblíbený festival do Nového Města nad Metují.

Novoměstský hrnec smíchu 2017

39. Festival české filmové a televizní komedie Nové Město nad Metují letos v novém termínu 17. - 23. září 2017 - v novém termínu, v novém stylu. Vracíme se zpět ke kořenů ...

Můžete se těšit opět na skvělé české komedie a osobnosti české kinematografie, režiséry, scenáristy i herecké osobnosti českého filmu.

informace budeme postupně zveřejňovat na http://www.festivalkomedie.cz/

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Zažijte radost na Albi Dětském dni …

07.06.2024 - 07.06.2024
Distribuční a…

Už víte, co budete s dětmi dělat v pátek 7. června? Pokud si chcete společně užít spoustu legrace a dodatečně oslavit…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 22. květen

Dnes má svátek Emil

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete