Statistika našeho portálu

  • 97 916 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 202 Míst a památek

Ochutnávka vín kolmo ve vinicích

25.07.2015 Němčičky

Udělejte si s VÍNO J. STÁVEK výlet na kole mezi prosluněnými vinicemi. Na desetikilometrové trase budete mít příležitost postupně ochutnat vína přímo z daných vinic. Degustací i projížďkou vás bude doprovázet Jan Stávek.Degustací i projížďkou vás bude doprovázet odborník. Vína budou převážena v klimatizovaném batohu. Startujeme v 15.00 hodin od hřbitova v Němčičkách.Vstupné: 100 Kč (každý…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Udělejte si s VÍNO J. STÁVEK výlet na kole mezi prosluněnými vinicemi. Na desetikilometrové trase budete mít příležitost postupně ochutnat vína přímo z daných vinic. Degustací i projížďkou vás bude doprovázet Jan Stávek.
Degustací i projížďkou vás bude doprovázet odborník. Vína budou převážena v klimatizovaném batohu. Startujeme v 15.00 hodin od hřbitova v Němčičkách.

Vstupné: 100 Kč (každý účastník na startu obdrží svou skleničku)

VÍNO J. STÁVEK je jeden z mála tuzemských producentů fortifikovaných vín. Se svými rosé sklízí medailová ocenění a zaměřuje se na cuvée, těžící ze zkušeností několika generací vinařů. Ve Vinařském dvoře v Němčičkách pokračují ve stoleté tradici svého pradědečka, vyhlášeného vinaře a hostinského. Vinařské umění a přívětivost k hostům se odráží v současném přístupu k výrobě, vinařské turistice a vinném vzdělávání. Tyto aktivity dokonale vystihují moto vinařství Bavíme se (s) vínem.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 1. červenec

Dnes má svátek Jaroslava

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete