Statistika našeho portálu

  • 87 760 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 161 Míst a památek

Okrokdýl - Jindřichův Hradec

04.05.2019 - 05.05.2019 Jindřichův Hradec

Okrokdýl je noční pochod s příběhem na téma kriminálního podsvětí. Autobusem tě odvezeme na neznámé místo. Úkolem tvého týmu bude v co nejkratším čase najít správnou trasu, zdolat výzvy jako jsou orientace v přírodě nebo fyzické vyčerpání. Pojď si vyzkoušet tvé schopnosti a fyzickou odolnost v nesnadných podmínkách. Máš šanci dostat se do situace, při které vám poběží mráz po zádech a jediný kdo ti může pomoci, jsou tvoji přátelé. Kdo bude ten, který zůstane na živu Okrokdýl?

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

V podvečer 4. května, přesněji v noci ze soboty na neděli, se uskuteční noční pochod zvaný Okrokdýl. Jde o noční pochod, kdy jsou hráči zavezeni se zavázanýma očima na neznámé místo v okolí Jindřichova Hradce. Jejich úkolem je zorientovat se a dostat se zpět do předem určeného cíle. Hlavním organizátorem je Ondřej Valek, který má pod taktovkou dalších 13 mladých lidí, kteří se na přípravách dobrovolně podílejí v rámci neziskového spolku StopTime.

Letos proběhne již 3. ročník. Organizátoři si kladou za cíl vymyslet poutavý příběh na pozadí samotného pochodu, zkoušet nové věci a prostory, a neustále tak zlepšovat a zvyšovat kvalitu autentického prožitku ze hry. Součástí předešlých let bylo například v noci přeplout řeku na raftech nebo přijmout zprávu z děbolínské rozhledny, světelně vysílanou v Morseově abecedě. Pro pochod jsou voleny 2 délkové varianty, ale skutečná délka je závislá na samostatné volbě trasy jednotlivých týmů. Po celou dobu hry je hlavní organizátor telefonicky k dispozici, takže pokud nastanou hráčům nějaké komplikace (např. výrazný odklon z trasy a následné ztracení se, nefunkční či chybějící klíčové stanoviště, úrazy atd.), vše je patřičně zajištěno a vyřešeno na míru dané situace. Celá hra je zasazena do mafiánského prostředí, kde mezi sebou soupeří 2 gangy. Cílem hráčů je pro hlavního bosse splnit během pochodu uložené úkoly. Druhý gang a policie se snaží jim plnění úkolů zamezit. Volně tak navazuje na předchozí ročníky, kdy hráči pracují pro pana Šedého a konkurenční gang pana Opičáka se jim snaží za každou cenu práci překazit. Otázkou zůstává, jaké mise jsou pro ně připraveny tentokrát. Zvládnout úkol splnit a překonat nástrahy, které jim přijdou do cesty? Akce je realizována také díky podpoře těchto sponzorů: Město Jindřichův Hradec, Junák – český skaut, středisko Zlatá Růže J. Hradec, z.s , Chatový tábor Malý Ratmírov, Hradecžije.cz  a Valek PVT, s.r.o.

 

Mapa

Další akce v okolí

Cesta pohádkovým lesem Slavonice

01.06.2019 - 01.06.2019
Strážný vrch ve…

Tradiční akce pro děti Cesta pohádkovým lesem se letos bude konat přesně na Mezinárodní den dětí a to v sobotu 1.…

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotroni…

16.06.2019 - 16.06.2019
Gymnázium Třeboň, Na…

Společenství Josefa Zezulky Vás zve na setkání s biotronikou, v rámci Duchovní univerzity Bytí.

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotroni…

16.06.2019 - 16.06.2019
Gymnázium Vítězslava…

Společenství Josefa Zezulky Vás zve na setkání s biotronikou, v rámci Duchovní univerzity Bytí.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Tip na dovolenou v autokempu

Pokud patříte mezi ty, kteří už nyní dopředu plánují svou letní dovolenou, zkuste se nechat inspirovat rozkošnou dovolenou na Rozkoši v autokempu Rozkoš.

Více na stránce Rozkošná dovolená na Rozkoši.

Kategorie

čtvrtek 23. květen

Dnes má svátek Vladimír

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete