Statistika našeho portálu

  • 104 142 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Ondřej Ruml: Písně,šansony a další harampádí - Žďár nad Sázavou

01.09.2020 Zámek Žďár nad Sázavou

Jedna z nejvýraznějších osobností tuzemské pěvecké scény přichází s recitálem, který volně navazuje na spolupráci s textařem Michalem Horáčkem. A to vše v krásném prostředí žďárského zámku.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

"Letitá spolupráce s Horáčkem měla za následek, že jsem se zamiloval do Hapky.” říká s úsměvem Ondřej Ruml a nepopírá že nemalou část koncertu tvoří šansony právě této autorské dvojice.

V programu zazní ale i písně, které tvořil s pianistou Matějem Benkem. Společně natočili album Ondřej Ruml zpívá Ježka, Voskovce a Wericha, které získalo ocenění Zlatá deska. Ruml se také objevuje v Benkově autorském projektu Planety.
Místo konání: Pivovarské nádvoří, v případě nepříznivého počasí sál Konventu

Vstupné: 300,- Kč

Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji ve Vinotéce U Charlieho.

Pořadatelem akce jsou Žďárské interference, které znáte také jako organizátora cyklů koncertů Jazz & víno. Koncerty muzikantů české i světové jazzové a bluesové scény spojené s ochutnávkou vína se na zámku konají za podpory majitelů, rodiny Kinských, již od roku 2014.

Mapa

Leaflet | © OpenStreetMap contributors

Další akce v okolí

Taneční týden v Šiklandu 2025 - Zvo…

13.07.2025 - 20.07.2025
Šikland - Westernové…

Pojďte si s námi od 13. do 20. července zatancovat country a line dance do Šiklandu.

Překvapení letní sezóny v Šiklandu …

19.07.2025 - 19.07.2025
Šikland - Westernové…

Připravte se na mimořádnou sobotní událost, která rozproudí srdce každého návštěvníka! Šikland, největší přírodní…

Mexický den v Šiklandu 2025 - Zvole

26.07.2025 - 26.07.2025
Šikland - Westernové…

MEXICKÝ DEN plný mexické hudby, tanečnic, tradiční mexické kuchyně, diskotékou pod širým nebem, unikátní noční ohňovou…

Velká ohňová show v Šiklandu 2025 -…

02.08.2025 - 02.08.2025
Šikland - Westernové…

Velkolepá POHÁDKOVÁ ohňová show.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 13. červenec

Dnes má svátek Markéta

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Malí indiáni

Jak dostat Vaše děti od obrazovek do přírody tak, aby je to bavilo a aby chtěly dobrovolně do lesa znovu a znovu?

Malí indiáni

Na Atlase Česka dále najdete