Statistika našeho portálu

 • 95 203 Akcí v kalendáři
 • 5 392 Ubytovacích zařízení
 • 24 192 Míst a památek

Online Divadla v Dlouhé - celá ČR

01.12.2020 - 31.12.2020 Praha

V listopadu se diváci Divadla v Dlouhé mohou těšit například na sérii virtuálních setkání s tvůrci inscenací, online prohlídku zákulisí u příležitosti Noci divadel nebo čtení na pokračování z knihy Ludvíka Aškenazyho Malá vánoční povídka.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Po domluvě se zřizovatelem a s ostatními městskými divadly jsme zrušilii celý původní program na prosinec a pokračujeme ve virtuální tvorbě. Produkční tým divadla vymýšlí a ve spolupráci se souborem připravuje jednorázové akce i seriály, živé vysílání i čtení na pokračování.

Většina akcí je veřejně přístupná, na několik vybraných se prodávají vstupenky či dobrovolné vstupenky. Novinkou je Stovka, "poukaz na lepší časy", který můžete využít už nyní na on-line programy či nákup zboží, nebo později ke koupi vstupenek, anebo také nikdy, tj. nechat jeho hodnotu divadlu.

Na prosinec jsme vstupenky vůbec nezačali prodávat, ale počítali jsme s náhradními termíny již dříve zrušených představení. Informace o platnosti či vracení vstupenek najdete zde.

O jednotlivých akcích vás budeme průběžně informovat na webu a sociálních sítích
Facebook / Instagram / YouTube / Twitter

Připravujeme

 • Další čtyři díly čtení na pokračování z knihy Ludvíka Aškenazyho Malá vánoční povídka, a to každou adventní neděli a naposledy na Štědrý den, vždy v 15 hodin.
 • Třetí a čtvrtý díl Krátkých hovorů z Dlouhé. O Shakespearových Sonetech v pojetí tandemu SKUTR hovoří Lukáš Trpišovský, Marie Poulová a Ondřej Rychlý (1. 12.) a o adaptaci novely Jana Otčenáška Romeo, Julie a tma mluvíme s Hanou Burešovou, Štěpánem Otčenáškem, Davidem Markem a Pavlem Neškudlou (15. 12.). Premiéra vždy v 19 hodin na našem Facebooku a YouTube, audioverzi si můžete pustit také v naší podcastové knihovně a aplikacích Spotify / iTunes / PodBean.
 • Adventní kalendář 24 okýnek virtuálního kalendáře, v němž herci a další členové divadla sdílejí své adventní zvyky, tipy a rady. Od 1. do 24. 12., na webu vždy v 10 hodin, na sociálních sítích v 17 hodin.
 • Volá Mikuláš 5. 12. v 17 hodin Mikulášský pozdrav pro všechny a od 16 do 19 hodin exkluzivní rozhovor s Mikulášem pro předem objednané.
 • Zveřejnění aktovky Václav Havla Ela, Hela a stop v režii Hany Burešové z archívu Českého rozhlasu. Od pátku 18. 12.
 • Vánoční koncert Eva a její tygři
 • Vánoční zdravice
 • Silvestrovský přípitek

Chcete-li nás podpořit v této bezprecedentní situaci, kupte si vstupenky na on-line akce, Stovku, patronství či exkluzivní zboží v našem e-shopu. Nebo se podívejte na další možnosti podpory divadla.

Naše starší inscenace si můžete připomenout prostřednictvím první divadelní streamovací služby Dramox, která nabízí kvalitní záznamy Lháře, Faidry a Lékaře své cti (další tituly jsou v jednání). Na našich webových stránkách pak najdete videoarchiv pro opravdové fanoušky a v něm pracovní záznamy Epochálního výletu pana Broučka do XV. století, Myšky z bříška a Ještě žiju s věšákem, čepicí a plácačkou. Další perly vás čekají v kategorii videoklipy.

Děkujeme, že s námi zůstáváte, váš zájem je pro nás velmi důležitý a opravdu si jej vážíme!

Další akce v okolí

Online: Hrdina knihy "Je dobrej "po…

03.05.2021 - 09.05.2021
Praha

Conan byl zabiják. Nyní svérázně léčí jiné agresivní pejsky.

Online: Kolben Open 8 - celá ČR

08.05.2021 - 08.05.2021
Pragovka gallery

ONLINE Kolben Open 8 zahájí KO-LABORACI na Pragovce s beneficí na podporu kultury v době pandemie

Online: Co nás učí sourozenecké vzt…

10.05.2021 - 10.05.2021
Praha

Zjistěte, jak pomoct dítěti najít v sourozenci nejlepšího přítele, v online přednášce známého speciálního psychologa,…

Online: Antoine de Saint-Exupery a …

11.05.2021 - 11.05.2021
Varšavská 19, Praha 2

„Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.“

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pátek 7. květen

Dnes má svátek Stanislav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete