Statistika našeho portálu

  • 98 909 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Online Kino Brasil - celá ČR

05.11.2020 - 30.11.2020 Praha

Festival se letos přesouvá do online světa. Filmy budou vysílány prostřednictvím streamovacích odkazů, které si můžete pustit z pohodlí domova, a to nejen v Praze, ale v celé ČR!

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Festival brazilských filmů prezentuje filmy v širším kontextu brazilské kultury, gastronomie i politicko-ekonomické situace. Kino Brasil letos připlouvá na vlně. Na vlně brazilského filmu! Na vlně vzdálených rytmů, kultury, různorodosti a pověstné brazilské soudržnosti.

Filmy uváděné v původním znění s anglickými a českými titulky.

Kino Brasil letos připlouvá na vlně. Na vlně brazilského filmu! Na vlně vzdálených rytmů, kultury, různorodosti a pověstné brazilské soudržnosti. Nechte se unést vynikajícími brazilskými filmy, které pro vás již sedmým rokem s radostí vybíráme.

V dnešním rozbouřeném světě potřebujeme i klidné zátoky. Zastavit a vypnout, položit se na hladinu, chytit si svou vlnu a plout – s námi až do Brazílie. Vyznáme se v přívalu zpráv, které nás tento rok zahlcují, ale nenecháme se jejich proudem strhnout. Prostřednictvím kinematografie vyplujeme vstříc novým horizontům a objevíme mnoho podob Brazílie. Pojďme se naladit na stejnou vlnu, přístav Kino Brasil se otevírá 5. – 8. listopadu.

DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ! Našim filmovým vlnám se letos bohužel postavila do cesty druhá vlna pandemie. Nevzdáváme se, ale nemůžeme dále pracovat s teoretickou možností otevření kin, barů atd. Kino Brasil se tedy letos přesouvá do online světa. Filmy budou vysílány prostřednictvím streamovacích odkazů, které si můžete pustit z pohodlí domova, a to nejen v Praze, ale v celé ČR! I tak nebudou chybět filmové úvody, jako i další doprovodný program, který budeme vysílat zde u nás na Facebooku. Navíc vám budeme moci přinést i některé přenosy přímo z Brazílie!
Situace nás nesmírně mrzí, setkávat se s vámi v prostorách kina je pro nás každý rok největší odměnou, ale taková je už dnes doba. O to víc letos budeme potřebovat vaší podporu! Sdílejte festival mezi vaše známé a kamarády, ať se zase v budoucnu můžeme sejít v kině a na baru!

Další akce v okolí

Dny otevřených dveří Gardners - Pra…

01.12.2022 - 02.12.2022
Showroom a výdejna…

Dny otevřených dveří našeho skleníku jsou tu! Nakupte dárky přímo v našem showroomu se svařákem v ruce!

Cécile Da Costa: Zeto etc. - Praha

03.12.2022 - 03.12.2022
Divadlo Ponec

Vhodné pro děti od osmi let! Můžeme si vyprávět krásné příběhy, i když čelíme katastrofě? Performance-dialog Cécile…

Koncert: Pocta sv. Cecílii - Praha

04.12.2022 - 04.12.2022
Lucerna Music Bar - 80's

Koncert Pocta sv. Cecílii Jiří Stivín a Collegium Quodlibet

SOČR: Martin Smolka - Praha

05.12.2022 - 05.12.2022
Rudolfinum (Dům umělců)

pondělí 5. prosince 2022 / 19:30 hodin Rudolfinum Veřejná generální zkouška / 9:30 hodin Joseph Haydn: Symfonie č.…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete