Statistika našeho portálu

  • 100 972 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Online: Konference Růst společně - celá ČR

25.04.2022 - 29.04.2022 Středočeský kraj

Už počtvrté se na konci dubna uskuteční online konference Růst společně. Účastníkům nabídne přednášky patnácti světových a pěti českých expertů, kteří se zaměří na témata z oblasti výchovy, psychologie, Montessori a celostního rozvoje dítěte. Každý, kdo si zakoupí vstupenku, navíc získá neomezený přístup ke všem videím na jeden rok. K přednáškám se tak bude moci kdykoliv vrátit.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Konference Růst společně se uskuteční ve dnech od 25. do 29. dubna a je určena především učitelům mateřských škol a rodičům předškolních dětí. Součástí vstupenky jsou kromě samotných přednášek odborníků také online setkání s českými lektory, kteří budou odpovídat na dotazy diváků.

"Naše konference se od těch ostatních, které v Česku probíhají, liší tím, že se snažíme zpřístupnit přednášky světových kapacit a přinést je českým i slovenským rodičům a učitelům. Zahraniční speakeři jsou opravdu špičkami ve svém oboru," vysvětluje autorka projektu Růst společně Lucie Tamášová.

Listopadové mezinárodní konference Childhood Potential, z níž česká mutace vychází, se zúčastnilo více než 22 tisíc diváků z celého světa. Ty nejzajímavější přednášky si diváci v dubnu vyslechnou právě v české verzi této konference nazvané Růst společně. Mezi zahraničními řečníky se objeví jména jako Ashley Yeh, Gabrielle Kotkov, Paul Epstein nebo Tim Seldin a další. Z tuzemských řečníků vystoupí například Dita Dlouhá, Pavel Moric nebo Zdeňka Šíp Staňková.

Přednášky budou zaměřeny především na Montessori pedagogiku, porozumění dítěti a rozvoj jeho potenciálu. Cílem konference je vzdělat a zároveň rozebrat palčivé problémy, které rodiče a učitelé při výchově a vzdělávání dětí řeší. Posláním rozhovorů a přednášek je především dodat inspiraci a sílu pro další práci s dětmi.

Zájemci se mohou za zvýhodněných podmínek registrovat do 18. dubna. Cena pro jednotlivce činí 1 690 Kč, balíček pro mateřské školy je za 5 990 Kč. "Zakoupením vstupenky získají účastníci také různé slevy, dárky od našich sponzorů a bonusy od samotných speakerů," říká Lucie Tamášová.

Část výtěžků z projektů každoročně putuje na dobročinné účely. Díky konferencím tak byly finančně podpořeny vzdělávací projekty především v chudších částech světa. "Přispěli jsme na projekty v Turecku, Keni, Guineji nebo v Nigérii," doplňuje autorka projektu.

Mapa

Další akce v okolí

Jablkobraní 2023 - Mnichovo Hradiště

30.09.2023 - 30.09.2023
Sychrov u Mnichova…

Jablkobraní 2023, sobota 30. září od 14 hodin, Sychrov u Mnichova Hradiště

LiStOVáNí.cz: Literární hysterie 20…

01.10.2023 - 01.10.2023
Masarykův kulturní dům…

Akční scénické čtení za účasti Karolíny Zoe Meixnerové

Boleslam 2023 - Mladá Boleslav

06.10.2023 - 07.10.2023
Mladá Boleslav

BOLESLAM | PRVNÍ SLAMOVÝ FESTIVAL V ČESKÉ REPUBLICE Mladá Boleslav nehostí pouze závod na spolehlivé vozy... …

Mělnický Pegas 2023

07.10.2023 - 07.10.2023
Masarykův kulturní dům…

Setkání literárního klubu

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 24. září

Dnes má svátek Jaromír

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete