Statistika našeho portálu

  • 101 439 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Online: Nadějné vyhlídky - celá ČR

25.03.2021 - 31.12.2021 Šumperk

Dům kultury nabízí svým příznivcům k poslechu podcasty Nadějné vyhlídky Šumperk.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Krátké rozhovory se zajímavými osobnostmi ze Šumperka začal pro své návštěvníky natáčet Dům kultury Šumperk. Hosty dramaturga Ondřeje Procházky, a občas i ředitelky domu kultury Hany Pískové, budou nejen lidé z místní kulturní scény, ale i z dalších oborů lidské činnosti. Jednotnou linkou těchto podcastů bude naděje.

" Název série podcastů je totožný s názvem letošního dramaturgického plánu. Myšlenka naděje a lepších zítřků by totiž v nějaké formě měla prolínat každým dílem tohoto cyklu," uvedl dramaturg Ondřej Procházka. Jeho prvním hostem byla jednatelka domu kultury Hana Písková, která se mimo jiné vyjádřila k plánované rekonstrukci šumperského kulturáku. V dalších podcastech by se měli objevit například Dan Holý z šumperské kapely Trocha klidu, Standa Jelínek ze skupiny Dying Passion nebo výtvarník a galerista Miroslav Koval.

"Natáčíme ve skromných podmínkách staré zvukařské kabiny přímo v domě kultury a velkou zásluhu na podcastech má náš technik Pavel Vantuch, který je technicky zpracovává. S Ondrou Procházkou jsme se domluvili, že občas podcastem budu provázet i já, ale jen v nezbytných případech, kdyby třeba musel do karantény. Podcasty chceme natáčet do doby, než se dům kultury znovu otevře veřejnosti," dodává jednatelka domu kultury Hana Písková.

Podcasty Nadějné vyhlídky najdou zájemci na YouTube kanálu šumperského kulturáku. Každý rozhovor bude mít 15 až 20 minut a zveřejňován je do odvolání každý čtvrtek.

Mapa

Další akce v okolí

Farmářský a řemeslný trh - Mohelnice

17.12.2023 - 17.12.2023
Náměstí Svobody

Zveme vás na pravidelné farmářské a řemeslné trhy v Mohelnici

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 11. prosinec

Dnes má svátek Dana

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete