Statistika našeho portálu

  • 101 436 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Sám sobě terapeutem - webinář

30.03.2022 Praha

Zjistěte, jak povolit okovy úzkosti a deprese a vysvoboďte se z vězení vlastní mysli!

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Pocity strachu, smutku, demotivace či beznaděje jsou bohužel stejně běžnou součástí našeho života jako pocity radosti, lásky nebo nadšení. Když jim ale ve svém prožívání dlouhodobě necháváme volnou ruku, dokáží zaplnit i ta nejskrytější zákoutí naší mysli, podlomit naše zdraví a obrat nás i o poslední špetku radosti ze života. Jak ale zjistit, že naše zdánlivě neškodné emoce přerostly do úzkosti či deprese? Jakými projevy se tyto stavy manifestují v našem chování? Co je způsobuje a jak rozeznáme naše individuální spouštěče? Lze úzkosti a deprese zvládat, i když nemáme k dispozici podporu odborníka, a jakými způsoby svépomocně zastavit spirálu temných myšlenek a ulevit své psychice? Zjistěte, jak povolit těsné okovy úzkosti a deprese a vysvoboďte se z vězení vlastní mysli! V edukativní online přednášce nám psychoterapeutka Jarmila Tolimatová poskytne tipy, co dělat, nedělat, nebo přestat dělat, abychom získali nový pohled na svět a otevřeli se novým přežitkům. Věnovat se budeme i příkladům z terapeutické praxe, které nám ilustrují, že i když sílu bojovat o své duševní zdraví musíme hledat ve svém nitru, na své problémy nikdy nejsme sami. 
 
Mgr. Jarmila Tolimatová
je psycholožka a psychoterapeutka, nejčastěji se zabývá úzkostně depresivní problematikou u dospělých. Výraznou součástí její praxe je také pomoc závislým na látkách i činnostech a jejich rodinám – partnerům, partnerkám – a také dospělým dětem z rodin závislých při obtížích s budováním jejich vlastní rodiny. Zkušenosti má také s problematikou ohrožených dětí a dospívajících a s tématem chronické bolesti. Je absolventkou studia psychologie a antropologie na Univerzitě Karlově, výcviku v Přístupu zaměřeném na člověka, a také výcviku v rodinné a Kognitivně behaviorální terapii. Je členkou České psychoterapeutické společnosti, České asociace pro psychoterapii, Společnosti pro rodinnou terapii, České společnosti pro KBT a Českého institutu pro supervizi.
 
 JAK WEBINÁŘ FUNGUJE?
— Přihlašování levou zadní: Na webinář se můžete připojit přes svůj telefon, tablet anebo notebook, nepotřebujete k tomu žádné další technické vybavení.
— Do webináře se lehce připojíte prostřednictvím kódu z vaší zakoupené vstupenky.
— Zážitek pro aktivní i pasivní posluchače: Do webináře se můžete aktivně zapojit a klást otázky, ale zároveň je určený i pro ty účastníky, kteří chtějí raději jen poslouchat.
— Live stream webináře se vysílá přímo ve vašem internetovém prohlížeči na platformě Tootoot. Není proto potřebné nic instalovat, ani se nikde registrovat.
– Šikovný video návod, jak spustit webinář, si můžete prohlédnout zde: bit.ly/tootootcz
 
 VÝHODY WEBINÁŘE:
— Zúčastnit se ho můžete z pohodlí vašeho domova anebo kanceláře.
— Po odvysílání webináře vám bude po dobu 7 dní k dispozici jeho záznam.
— Efektivnější využití vašeho času bez potřeby cestovat.
— Možnosti klást otázky a komunikovat s lektorem webináře.
— Na jeden vstup se může zúčastnit celá domácnost.
 
Start: 19:00 hod.

Další akce v okolí

LEMARKET - moderní tržiště lokálníc…

09.12.2023 - 10.12.2023
Praha

LEMARKET, moderní tržiště, které objevuje, představuje a podporuje českou tvorbu, letos slaví 10 let. Jako oslavu svého…

Ovečka betlémská 2023 - Praha

09.12.2023 - 09.12.2023
Stanice techniků DDM…

Vánoční zázrak očima chundelaté ovečky a starého pastýře. Loutková hudební pohádka o kouzlu Vánoc pro všechny od 4 let.…

LEMarket 2023 - Praha

09.12.2023 - 10.12.2023
Národní dům Smíchov

LEMARKET slaví 10 let a chystá svůj největší ročník v Národním domě na Smíchově. Společně s obchodem ONES představí…

Adventní den s techniky 2023 - praha

09.12.2023 - 09.12.2023
Stanice techniků DDM…

Tradiční akce s vánoční tématikou ve Stanici techniků. Těšit se můžete rukodělné workshopy, řemeslné dílny, pečení…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 9. prosinec

Dnes má svátek Vratislav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete