Statistika našeho portálu

  • 99 299 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Oslavy vzniku Československa ve Vsetíně

26.10.2015 - 28.10.2015 Vsetín

28. ŘÍJEN VE VSETÍNĚ: Pietní akt i filmová přehlídka Ať žije republika!Pietním aktem nebo přehlídkou českých filmů Ať žije republika! si Vsetíňané připomenou 97. výročí vzniku samostatné Československé republiky.Pietní akt proběhne v úterý 27. října v 10 hodin u pomníku T. G. Masaryka na Palackého ulici a zúčastní se jej kromě představitelů města i zástupci Tělocvičné jednoty Sokol a Svazu…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

28. ŘÍJEN VE VSETÍNĚ: Pietní akt i filmová přehlídka Ať žije republika!

Pietním aktem nebo přehlídkou českých filmů Ať žije republika! si Vsetíňané připomenou 97. výročí vzniku samostatné Československé republiky.

Pietní akt proběhne v úterý 27. října v 10 hodin u pomníku T. G. Masaryka na Palackého ulici a zúčastní se jej kromě představitelů města i zástupci Tělocvičné jednoty Sokol a Svazu bojovníků za svobodu. V doprovodném programu vystoupí dětský pěvecký sbor Trávníček a děti ze ZUŠ Vsetín.

U příležitosti tohoto významného dne proběhne ve vsetínském kině Vatra také filmová přehlídka s názvem, Ať žije republika!, která od 26. do 28. října nabídne veřejnosti pět českých filmů.

V pondělí 26. 10. od 16 hodin nabídne kino Vatra komediální drama z moravského venkova Domácí péče s Bolkem Polívkou a Alenou Mihulovou a od 18.30 hodin pak mysteriózní detektivku SCHMITKE. Na úterý 27. 10. je od 18 hodin připravena restaurovaná němá komedie z roku 1927 s Vlastou Burianem a Anny Ondrákovou MILENKY STARÉHO KRIMINÁLNÍKA. "K pečlivě restaurované filmové kopii, která zachovává i původní jedinečné kolorování metodou viráže, zkomponovali nový hudební doprovod členové uskupení Neuvěřitelno. Toto nadžánrové trio míchá jazz, blues i rock, používá netradiční nástroje, třeba nože a svou produkci hraje výhradně živě," představuje další z programů Petr Mašata, dramaturg kina Vatra. Středa 28. 10. nabídne od 17 hodin bláznivou retro komedii s Jiřím Macháčkem a Vojtou Dykem WILSONOV nebo od 19.30 hodin dokument o Filipu Topolovi TAKOVEJ BAREVNEJ VOCAS LETÍCÍ KOMETY.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Hypnotizér - Valašské Meziříčí

01.03.2023 - 01.03.2023
Komenského 1, 757 01…

Hypnotizér ve Valašském Meziříčí | březen 2023 Přijďte se uvolnit a prožít si něco velice výjimečného na interaktivní…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 6. únor

Dnes má svátek Vanda

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete