Statistika našeho portálu

  • 94 439 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Otevřené am. mistrovství ČR ve futsalu - Vánoční svátek futsalu - Česká Lípa

22.12.2012 Česká Lípa

Tak, jako již tradičně na Vánoce chodí Ježíšek, stejně neomylně budete hledat v kalendáři sportovních akcí vánoční svátek futsalu - OVB Cup. Tento, vždy velmi silně obsazený turnaj, budou již popáté hostit haly v České Lípě a Zákupech. Tento rok to bude opravdové entrée přicházejících Vánoc, turnaj proběhne 22.12. a od Fotbalové asociace České republiky získal titul "Otevřené amatérské…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Tak, jako již tradičně na Vánoce chodí Ježíšek, stejně neomylně budete hledat v kalendáři sportovních akcí vánoční svátek futsalu - OVB Cup. Tento, vždy velmi silně obsazený turnaj, budou již popáté hostit haly v České Lípě a Zákupech. Tento rok to bude opravdové entrée přicházejících Vánoc, turnaj proběhne 22.12. a od Fotbalové asociace České republiky získal titul "Otevřené amatérské mistrovství České republiky ve futsale".

OVB Cup je skvělou příležitostí, jak mohou rekreační hráči poměřit síly se zástupci těch nejlepších týmů v České republice, mezi které se od letoška řadí i českolipští Démoni, kteří statečně bojují v nejvyšší futsalové lize. Kromě hodnotných cen a závěrečné afterparty je pro účastníky, ale i diváky, kteří jsou vřele vítání, připraven bonbónek v podobě dalšího pokračování Českého poháru ve freestyle fotbalu - tito borci Vám dokáží předvést s míčem lepší triky než Messi s Ronaldem dohromady.

Nevěříte? Tak přijďte 22.12. do nové víceúčelové haly v České Lípě, ať již jako diváci, nebo jako aktivní účastníci a oddychněte si od předvánočního shonu. Skvělou podívanou slibuje také turnaj žen, který probíhá paralelně s mužským v hale Lokomotivy (vedle nové haly). Pro více informací a přihlášení do turnaje vyhledejte stránky turnaje www.ovbcup.cz

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

čtvrtek 29. říjen

Dnes má svátek Silvie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete