Statistika našeho portálu

  • 100 280 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 209 Míst a památek

Otevřené sklepy aneb kopání písku pro Vídeň - Nový Šaldorf

18.01.2014 Nový Šaldorf-Sedlešovice

Opět po roce Vás srdečně zveme do Modrých sklepů Nového Šaldorfa! Opět po roce na třetí lednovou sobotu pro Vás vinaři Modrých sklepů otevírají vinné sklepy k ochutnávce vín! Opět po roce se můžete zúčastnit naší recesistické soutěže dobrovolných 3-členných družstev v kopání písku v podzemních chodbách! Opět po roce můžete do večerních hodin juchat v Obecním sále u živé hudby! Vinné sklepy budou…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Opět po roce Vás srdečně zveme do Modrých sklepů Nového Šaldorfa! Opět po roce na třetí lednovou sobotu pro Vás vinaři Modrých sklepů otevírají vinné sklepy k ochutnávce vín! Opět po roce se můžete zúčastnit naší recesistické soutěže dobrovolných 3-členných družstev v kopání písku v podzemních chodbách! Opět po roce můžete do večerních hodin juchat v Obecním sále u živé hudby!

Vinné sklepy budou otevřeny od 10 do 18 hodin.

Úhrada za ochutnávku vzorků bude prováděna kupony (bločky), které obdržíte při úhradě vstupného - 250 Kč -

na otevřené sklepy v Infocentru a které si můžete dokoupit později opět v Infocentru a i u jednotlivých vinařů ve sklepech. Tedy vše stejné jako při Májových otevřených sklepech. Každý návštěvník obdrží též skleničku a degustační kartu, kterou předloží v každém otevřeném sklepě k potvrzení razítkem. Pozor! Jen karty se všemi razítky budou slosovány o zajímavé ceny! I letos Vám budou hrát k dobré náladě živé hudební kapely. Uhrada vstupného za otevřené sklepy v den konání v Infocentru.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 10. červen

Dnes má svátek Gita

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete