Statistika našeho portálu

  • 96 484 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Outlet Arena Moravia slaví 3. narozeniny

19.11.2021 - 21.11.2021 Ostrava - město

Letos oslaví ve dnech 19. až 21. listopadu Outlet Arena Moravia (OAM) již třetí rok svého působení v Moravskoslezském kraji. Pro veřejnost je připravena narozeninová oslava a výrazné dodatečné slevy a výprodeje včetně pestrého doprovodného programu. V průběhu všech tří dnů navíc rozdá zákazníkům v souhrnu 300 000 korun v nákupních poukazech.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Hlučínská 1170, Ostrava
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Ostrava - město

V pátek 19. 11. zve Outlet Arena Moravia návštěvníky od 19 do 22 hodin na oblíbený nightshopping se slevami až 80 %. Zajímavé slevy nabídnou všem, kdo na akci zavítají, stejně jako v další dny víkendu módní značky, jako je Gant, Gas, Puma, Bushman, Adidas, Alpine Pro, Tom Tailor, Fade (zastupující Calvin Klein a GUESS) a ze segmentu módních doplňků pak Klenoty Aurum nebo například Optika Lunnettes. Hlavní program narozenin proběhne v sobotu 20. 11., kdy vystoupí žádaný DJ Lowa, děti i dospělí si užijí zábavné soutěže, k dispozici bude fotokoutek, proběhne zde také sbírka nadace Pavla Novotného určená pro onkologické pacienty. Na své si přijdou i fanoušci umění v rámci bloku street art. Sobotní den navíc nakupujícím zpestří módní přehlídky, které začnou od 13 hodin a budou probíhat každou následující hodinu. Zapojily se do nich značky Tom Tailor, Levis, Mustang, Pepe Jeans, s.Oliver a v 18 hodin se představí jako posední značka Gas. Vrcholným bodem sobotního programu je slavnostní ohňostroj, který vypukne v podvečer v 19 hodin. Pro návštěvníky jsou také připraveny welcome drinky a přípitek svařeným vínem. Každý den rozdá outlet 100 000 korun v nákupních poukázkách. Jejich výdej začíná v pátek 19. 11. od 19 hodin.

"Věříme, že akce potěší všechny milovníky luxusní módy a stylu za přijatelnou cenu. Připravili jsme pestrý doprovodný program pro všechny věkové kategorie. Máme radost, že můžeme po minulém roce, kdy jsme kvůli lockdownu nemohli narozeniny outletu oslavit, tuto akci pořádat. Platí však, že program se může změnit s ohledem na opatření v souvislosti s onemocněním Covid-19," řekla
u příležitosti konání oslav Hana Zielinová, marketingová a tenant manažerka centra.

V roce 2022 čeká Outlet Arena Moravia plánovaná výstavba nového sjezdu z přilehlého kruhového objezdu, která by měla zpružnit dopravu za nákupy do tohoto jediného outletu na severní Moravě doplnila závěrem Hana Zielinová plánovaný významný milník v dalším roce outletí existence.

Mapa

Další akce v okolí

Stezka odvahy s Čerty z Rakouska - …

05.12.2021 - 05.12.2021
Bělský les – autobusová…

Kdo běhá rychleji – Čert nebo ty? Kdo se rád bojí? A kdo chce zažít něco jedinečného?

FESTIVAL SOUZNĚNÍ 2021 - Moravskos…

08.12.2021 - 12.12.2021
Moravskoslezský kraj

Letošní program Mezinárodního festivalu Souznění, který je už 23 let tradiční součástí adventního dění…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 4. prosinec

Dnes má svátek Barbora

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete