Statistika našeho portálu

  • 97 926 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 202 Míst a památek

Zámek Duchcov

11.07.2015 Duchcov

Věhlasný světoběžník a dobrodruh Giacomo Casanova, který v roce 1785 přijal nabídku hraběte Valdštejna a usadil se na duchcovském zámku, si bude vybírat svou nevěstu. Staňte se i Vy svědky této výjimečné události! Letní oživené prohlídky zámku s Casanovou, kterého ztvární charismatický Petr Stolař z Divadla V Pytli, zpestří působivá operní a baletní vystoupení pod taktovkou tanečního mistra a…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zámek Duchcov, Náměstí Republiky 9
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Teplice
Obec
Duchcov

Fotogalerie k článku

Věhlasný světoběžník a dobrodruh Giacomo Casanova, který v roce 1785 přijal nabídku hraběte Valdštejna a usadil se na duchcovském zámku, si bude vybírat svou nevěstu. Staňte se i Vy svědky této výjimečné události! Letní oživené prohlídky zámku s Casanovou, kterého ztvární charismatický Petr Stolař z Divadla V Pytli, zpestří působivá operní a baletní vystoupení pod taktovkou tanečního mistra a choreografa Vladimíra Gončarova, držitele ceny Thálie a sólisty Severočeského divadla v Ústí nad Labem. Zda se povede svůdného Benátčana oženit, přijďte se přesvědčit na vlastní oči. Prohlídky s Casanovou budou interaktivní, navíc dámy ve svatebních šatech budou mít na akci vstup zdarma! Oživené prohlídky zámecké expozice s prvky opery a baletu se budou konat v sobotu 11. července 2015 ve 13:30 a 15:00 hodin; vstupenky ve výši 200 Kč a snížené 150 Kč zakoupíte v pokladně zámku.

Vstupné:

Plné vstupné: 200 Kč

Snížené vstupné: 150 Kč

Zájemcům doporučujeme rezervaci předem na tel. č. 417835301, rezervované vstupenky je nutné vyzvednout nejpozději 30 minut před konáním příslušné prohlídky. Tip na akci roku na zámku Duchcov v roce 2015!

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Musica Barocca - Teplice

11.08.2022 - 11.08.2022
Seumeho kaple 853/11

V rámci akce ,,Léto v Seumeho kapli'' se Vám představí komorní uskupení, které vám odehraje pestrý repertoár od…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 5. červenec

Státní svátek - C&M

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete