Statistika našeho portálu

  • 94 418 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Pálení čarodějnic v Turnově

30.04.2018 Turnov

Poslední dubnový večer bude opět na mnoha místech probíhat "Pálení čarodějnic". Je to velmi starý a dodnes živý lidový svátek.V letošním roce se bude opět konat pálení čarodějnic Na Lukách za autobusovým nádražím v Turově. Na tuto lokalitu mohou občané Turnova přivážet pouze větve. Je zakázáno sem odkládat lakované dřevo, pařezy a další jiné odpady.Přivážení materiálu bude probíhat do 29. 4. 2018…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Turnov, Na Lukách
Oblast
Severovýchod
Kraj
Liberecký kraj
Okres
Semily
Obec
Turnov

Fotogalerie k článku

Poslední dubnový večer bude opět na mnoha místech probíhat "Pálení čarodějnic". Je to velmi starý a dodnes živý lidový svátek.

V letošním roce se bude opět konat pálení čarodějnic Na Lukách za autobusovým nádražím v Turově. Na tuto lokalitu mohou občané Turnova přivážet pouze větve. Je zakázáno sem odkládat lakované dřevo, pařezy a další jiné odpady.

Přivážení materiálu bude probíhat do 29. 4. 2018 do 17:00 hodin. Materiál je možné přivézt pouze v sobotu od 9:00 do 18:00 a v neděli od 9:00 do 17:00. V tento čas bude na místě vždy přítomen zástupce Sboru dobrovolných hasičů Turnov, který bude kontrolovat jaký materiál a kam odkládáte.

Mimo tento určený čas je zde zakázáno odkládat jakýkoliv materiál. Pokud by sem někdo odložil materiál mimo stanovenou dobu, může být takové jednání klasifikováno jako odkládání odpadů mimo vyhrazená místa. Za toto porušení zákona o přestupcích lze uložit pokutu do 50.000 Kč. Prostor bude trvale monitorován Městskou policií Turnov.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 24. říjen

Dnes má svátek Nina

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete