Statistika našeho portálu

  • 88 556 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Pat a Mat míří z kin na Stream.cz rovnou k dětem - Praha

31.07.2018 - 31.08.2018 celá ČR

Pat a Mat míří z kin na Stream.cz rovnou k dětemV polovině léta se děti mohou těšit na zbrusu nové díly populárního československého animovaného seriálu o nezručných kutilech. Čtveřice nových epizod Pata a Mata bude k vidění od prvního srpnového dne exkluzivně jen na Stream.cz, dalších devět dílů přibyde v září. Celý seriál si rodiče mohou zdarma stáhnout a zhlédnout i v aplikaci do svých…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
celá ČR
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Pat a Mat míří z kin na Stream.cz rovnou k dětem

V polovině léta se děti mohou těšit na zbrusu nové díly populárního československého animovaného seriálu o nezručných kutilech. Čtveřice nových epizod Pata a Mata bude k vidění od prvního srpnového dne exkluzivně jen na Stream.cz, dalších devět dílů přibyde v září. Celý seriál si rodiče mohou zdarma stáhnout a zhlédnout i v aplikaci do svých telefonů či tabletů.

Nestárnoucí seriál dělá radost dětem už po několik generací. Humor využitý v příbězích není samoúčelný, ale je návodem k optimistickému přístupu k životu. Hlavní hrdinové se sice dostávají do obtížných situací, ale nikdy se nevzdávají, dokud problém nějakým nápaditým způsobem nevyřeší. Pozitivní je také jejich reakce na chyby toho druhého. Nikdy nevidíme náznak výčitek, a to může být pro děti i dospělé inspirující.

Nejen nové epizody Pata a Mata, ale celou řadu dalších oblíbených pohádek ( Krteček, Krátké filmy Lego, Špekáček a Feferonka, Bolek a Lolek, Povídání o Pejskovi a kočičce a mnoho dalších) i ukolébavek nazpívaných předními českými umělci, si rodiče mohou zdarma stáhnout přes aplikaci do svých telefonů či tabletů. Během kolony v autě, čekání na nádraží nebo při uspávání v cizím prostředí jim budou pohádky a uspávanky skvělým pomocníkem, protože se dají stáhnout pres aplikaci.

Více o seriálu Pat a Mat

Dvojice kutilů se poprvé objevila již v roce 1976 v krátkém filmu Kuťáci, který byl zároveň pilotním dílem mnohokrát oceněného animovaného seriálu pro děti, později známého pod názvem A je to! První díly vznikly pod taktovkou režiséra Lubomíra Beneše v pražském Krátkém filmu pro Slovenskou televizi Bratislava, pokračování s názvem Pat a Mat bylo vytvořeno pro Krátký film Praha. Podobu nerozlučné kutilské dvojici dal uznávaný karikaturista Vladimír Jiránek, který se kromě stovek kreslených vtipů proslavil také příběhy o Králících z klobouku. K seriálu neodmyslitelně patří i ústřední melodie, jež složil Petr Skoumal.

Další akce v okolí

Hry bez hranic - Praha

25.06.2019 - 28.06.2019
Malešice

Pozor, na konci června to bude v Praze klouzat. Kromě mokré jízdy na obří skluzavce "JJ" dlouhé téměř 100 m se můžete…

MaTaDe 2019 - Praha

26.06.2019 - 26.06.2019
Městská knihovna Smíchov

Interaktivní pořad pro děti.

Koncert Báry Polákové ve Žlutých lá…

26.06.2019 - 26.06.2019
Praha

Bára Poláková, držitelka pěti cen Anděl, se s moderním popovým zvukem a svébytnou poetikou vymyká všem kategoriím. Hity…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

středa 26. červen

Dnes má svátek Adriana

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete