Statistika našeho portálu

  • 104 142 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Pavel P. Ries: Pan Dokument a jeho místo v české kinematografii a TV tvorbě - Kladno

20.02.2019 Kladno

Přednáška o fenoménu české dokumentární tvorby od jejího prvopočátku po současnost s ukázkami tvorby předních českých dokumentaristů.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Středočeská vědecká knihovna v Kladně, Gen. Klapálka 1641, 272 01 Kladno
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Kladno

Fotogalerie k článku

Pavel P. Ries: Pan Dokument a jeho místo v české kinematografii a TV tvorbě

Další porce pozoruhodných informací pro milovníky filmu a filmové historie. Tentokrát věnovaná dokumentu. 20. 2. 2019 od 17:30 ve velké studovně Středočeské vědecké knihovny.

Audiovizuální program pojednávající o fenoménu české dokumentární tvorby od jejího prvopočátku až po současnost, který přednášející - režisér a dokumentarista - Pavel P. Ries doprovází vybranými ukázkami z české dokumentární filmové a TV tvorby předních českých dokumentaristů.

Program volně navazuje na předchozí přednášku: "40.000 let trvalo, než přišel onen klíčový den 28. 12. 1895" (velká studovna 17. 10. 2018)

Pavel P. Ries je autorem knihy: Josef Hlávka, největší český mecenáš (1991)

 

Mapa

Leaflet | © OpenStreetMap contributors

Další akce v okolí

Craft Beer Fest Kolín 2025

16.08.2025 - 16.08.2025
Karlovo náměstí

Přijďte ochutnat to nejlepší z českého řemeslného pivovarnictví na 4. ročníku Craft Beer Festivalu v Kolíně! 🍻

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 9. červenec

Dnes má svátek Drahoslava

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Malí indiáni

Jak dostat Vaše děti od obrazovek do přírody tak, aby je to bavilo a aby chtěly dobrovolně do lesa znovu a znovu?

Malí indiáni

Na Atlase Česka dále najdete