Statistika našeho portálu

  • 94 911 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 190 Míst a památek

Pivní slavnosti ve Svitavách

11.07.2015 Svitavy

Na svitavském náměstí se v sobotu 11. července nudit nebudete. Čtvrtý ročník Pivních slavností bude obohacen o výstavu historických vozidel. Registrace historických automobilů, motocyklů a kol vyrobených do roku 1985 začne v 10 hodin. V 11 hodin se bude konat na dolní části náměstí komentovaná prohlídka. Vozidla hromadně odjedou ve 14 hodin na hrad Svojanov a Pivní slavnosti budou dál…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Svitavy, náměstí Míru
Oblast
Severovýchod
Kraj
Pardubický kraj
Okres
Svitavy
Obec
Svitavy

Fotogalerie k článku

Na svitavském náměstí se v sobotu 11. července nudit nebudete. Čtvrtý ročník Pivních slavností bude obohacen o výstavu historických vozidel. Registrace historických automobilů, motocyklů a kol vyrobených do roku 1985 začne v 10 hodin. V 11 hodin se bude konat na dolní části náměstí komentovaná prohlídka. Vozidla hromadně odjedou ve 14 hodin na hrad Svojanov a Pivní slavnosti budou dál pokračovat.

Od 13 hodin se veřejnosti představí šestnáct menších pivovarů z celé republiky. Tak jako v loňském roce i letos se uskuteční vaření kotlíkových gulášů, tentokrát budou svými týmy zastoupena i spřátelená zahraniční města včetně Svitav. Můžete se opět těšit na soutěže a nebude chybět oblíbené jezení bramborových knedlíků. Na oslavách chmele a piva si můžete zakoupit za 60 Kč malou degustační pivní sklenici. Každý návštěvník akce dostane dva žetony, kterými bude hlasovat pro nejlepší pivo. Večer budou vyhodnoceny tři nejlepší pivovary.
Vedle soutěží pro dospělé jsou pro děti připraveny atrakce, soutěže a možnost něco si vybrousit do skla. Celé odpoledne bude doplňovat pestrý hudební program.

Mediálním partnerem akce bude rádio Černá Hora.

Program a harmonogram kapel:

13:00 Zahájení

13:15 Madam
14:35 FLY FISH
15:50 Vltava
17:40 Kupolet
18:30 Vyhlášení vítězného pivovaru a guláše
19:30 Syfon
20:45 COVERS FOR LOVERS
22:00 Totální nasazení

 

Těšíme se na vás!

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pátek 26. únor

Dnes má svátek Dorota

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete