Statistika našeho portálu

  • 98 916 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Ples medu a perníku - Pardubice

01.03.2014 Pardubice

GINGERBREAD MUSEUM zahajuje 11. sezónu a srdečně zve na tradiční PLES MEDU A PERNÍKU v Pardubicích, jenž se uskuteční v sobotu 1. března 2014 od 20 do 02 hodin v KD Hronovická ulice. Opět zavoní i medem, neboť představí a připomene nejlepší pardubické včelaře.K tanci a poslechu bude hrát a zpívat osvědčená kapela MAMUT s.r.o. z Broumova. Stejně jako vloni bude PERNÍKÁŘSKÝ BÁL  moderovat Marie…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Pardubice, Kd Hronovická
Oblast
Severovýchod
Kraj
Pardubický kraj
Okres
Pardubice
Obec
Pardubice

Fotogalerie k článku

GINGERBREAD MUSEUM zahajuje 11. sezónu a srdečně zve na tradiční PLES MEDU A PERNÍKU v Pardubicích, jenž se uskuteční v sobotu 1. března 2014 od 20 do 02 hodin v KD Hronovická ulice.

Opět zavoní i medem, neboť představí a připomene nejlepší pardubické včelaře.

K tanci a poslechu bude hrát a zpívat osvědčená kapela MAMUT s.r.o. z Broumova. Stejně jako vloni bude PERNÍKÁŘSKÝ BÁL  moderovat Marie Schillerová.

Program plesové zábavy také na tanečním parketu okoření zástupci pardubických výrobců medového perníku: Goldfein CZ s.r.o., JaJa - Jarmila Janurová, Pavel Janoš a Petr Novotný.

Účastníky plesu jistě potěší soutěžní ochutnávka kvalitní medoviny od nejlepších pardubických včelařů – letošní novinkou s překvapením bude představení prvotřídní kávy Gaetano Daneli s jedinečnou dokonale vyváženou chutí, jejíž tradice v Pardubicích sahá až do roku 1884.

Specialitou plesu bude tradiční OSTROV MEDU A PERNÍKU, na nějž přispěla i paní Ježibaba z Perníkové chaloupky pod Kunětickou horou. Z výtěžku prodeje vstupenek bude podpořen výzkum fenoménu "Pardubický perník" ve Východočeském muzeu v Pardubicích.

Vstupenky

si můžete zakoupit ve všech prodejních místech systému TICKETPORTAL nebo v Turistickém informačním centru pod Zelenou branou v Pardubicích.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Přednáška: Svět andělů - Pardubice

12.12.2022 - 12.12.2022
nám. Republiky 2686,…

V předvánočním čase Vás zveme na přednášku • Andělé v dějinách a dnes • Kdo jsou andělé • Jak s nimi komunikovat

Svatební veletrh 2023 - Pardubice

28.01.2023 - 29.01.2023
ČSOB Pojišťovna

Poslední týden v lednu patří už tradičně Svatebnímu veletrhu Pardubice. 28. a 29. ledna 2023, v budově ČSOB Pojišťovny…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete