Statistika našeho portálu

  • 94 552 Akcí v kalendáři
  • 5 386 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Ples v Opeře 2016 - Praha

06.02.2016 Praha

Vydejte se spolu s Atlasem Česka do centra společenského dění v rámci vrcholu plesové sezóny, kterou je již několikátým rokem slavný "Ples v Opeře". Jeho historie sahá až do roku 1948 a od ostatních akcí tohoto typu se liší svým charitativním zaměřením. V posledních letech se hlavním partnerem plesu stala Nadace Terezy Maxové, která získanou částku distribuuje na ta nejpotřebnější…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Státní opera Praha, Legerova 75
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Vydejte se spolu s Atlasem Česka do centra společenského dění v rámci vrcholu plesové sezóny, kterou je již několikátým rokem slavný "Ples v Opeře". Jeho historie sahá až do roku 1948 a od ostatních akcí tohoto typu se liší svým charitativním zaměřením. V posledních letech se hlavním partnerem plesu stala Nadace Terezy Maxové, která získanou částku distribuuje na ta nejpotřebnější místa.

Blíže o akci

V budově Státní opery na Vás čeká bohatý a oslnivý program, zahrnující ceremoniál s úryvky operních árií, hudební produkci orchestru Státní opery Praha, akrobatická vystoupení špičkových artistů, taneční sekvence či pěvecká vystoupení es naší i světové hudební scény. Celá akce je také unikátním gastronomickým zážitkem, neboť na přípravě speciálního menu se podílejí ty nejlepší cateringové společnosti. Zaměření podávaných chodů se každoročně upravuje dle tématu aktuálního ročníku. Noblesa a honosnost celé akce samozřejmě přitahuje společenskou smetánku, z jejíhož středu zde můžete potkat přední politiky, zpěváky, herce, modelky či další známé osobnosti. Výjimečnosti akce samozřejmě odpovídá i náležitě vysoké vstupné, jehož hodnota dosahuje až několika tisíc korun. Patříte-li tedy mezi milovníky luxusu a celebritami prošpikovaného společenského dění, nenechte si další ročník Plesu v Opeře ujít, vždyť jeho hlavní hvězdou se můžete stát právě Vy!

Ples v Opeře 2016

Zatímco Ples v Opeře 2015 se nechal inspirovat noblesou a elegancí Francie, nadcházející ročník se odehraje v duchu jejího západního souseda.
Ples v Opeře bude odkazovat k Velké Británii, k monarchii, jakožto symbolu aristokratické společnosti— od cateringu, přes designové pojetí, až k uměleckému programu.

"Když se řekne britská monarchie, vybaví se většině lidí královna. I pro nás při přípravách Plesu v Opeře 2016 stojí v centru veškerého zájmu a dění žena. Protože na našem plese může být královnou každá – ať už v očích zamilovaného muže, nebo díky kouzlu plesové noci a noblesnímu dresscodu." naznačila hlavní dramaturgickou linku ředitelka Plesu v Opeře Zuzana Vinzens.

Program:

20:00    Zahájení Plesu
20:10    Oficiální projevy
20:45    Velké předtančení baletu
21:00    TANEC PRO HOSTY I
21:45    Live to Love
22:00    TANEC PRO HOSTY II
23:00    CHARITATIVNÍ DRAŽBA
23:40    TANEC PRO HOSTY III
00:00    Goodbye
00:10    TANEC PRO HOSTY IV
02:00    Ukončení Plesu

Vstupenky

 

Těšíme se na vás!

Další akce v okolí

Mint Market Praha listopad - Praha

28.11.2020 - 29.11.2020
Praha

Připravte se na Vánoce včas a bez stresu. Přijďte o víkendu 28. - 29. listopadu na MINT Market do haly 11 a 13 v areálu…

Běh se žlutou stužkou/Yellow Ribbon…

05.12.2020 - 05.12.2020
Praha

5. ročník YELLOW RIBBON RUN - Uteč předsudkům

Běh Urban Challenge - Praha

17.04.2021 - 17.04.2021
Psychiatrická nemocnice…

5. ročník originálního překážkového závodu v městském prostředí je tady!

Pražské folklorní dny - Praha

22.07.2021 - 25.07.2021
Praha

15. ročník tradičního folklorního festivalu, který je největší lidovou taneční akcí ve střední Evropě.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 29. listopad

Dnes má svátek Zina

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete