Statistika našeho portálu

  • 101 428 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Plzeňský Majáles 2018 - festival

12.05.2018 Plzeň

Rádi bychom pozvali všechny ty kdo rádi sdílejí radost z každodenního života na oblíbený "Plzeňský Majáles", konající se pravidelně na konci dubna v západočeské metropoli. Všichni zúčastnění se mohou těšit na dvoudenní řádnou dávku skvělé muziky, tanečního veselí, zábavných soutěží či prostého studentského veselí.Co zde zažijeteMajáles je vnímán jako oslava studentského života a nově…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Plzeň, Lochotín
Oblast
Jihozápad
Kraj
Plzeňský kraj
Okres
Plzeň-město
Obec
Plzeň

Fotogalerie k článku

Rádi bychom pozvali všechny ty kdo rádi sdílejí radost z každodenního života na oblíbený "Plzeňský Majáles", konající se pravidelně na konci dubna v západočeské metropoli. Všichni zúčastnění se mohou těšit na dvoudenní řádnou dávku skvělé muziky, tanečního veselí, zábavných soutěží či prostého studentského veselí.

Co zde zažijete

Majáles je vnímán jako oslava studentského života a nově přicházejícího jara. Sám o sobě by však nemohl existovat, a proto je k jeho pořádání třeba přičinění stovek dobrovolníků, kteří svou prací a vydanou energií vytvářejí pozitivní náladu a příjemnou a vstřícnou atmosféru. Několikatýdenní přípravy na Majáles tradičně vrcholí dvoudenním programem, v rámci nějž se můžete těšit na živá hudební vystoupení populárních českých kapel, tradiční volbu krále (či královny) Majálesu a v posledních letech nově obnovenou tradici majálesového průvodu.

Pravou lahůdkou je pak Majáles Open air festival, který posluchačům a návštěvníkům nabídne několik hudebních scén a bohatý doprovodný program pro celé rodiny. Kvalitu a atraktivitu každému z ročníků dodávají desítky vystupujících kapel, cyklus soutěží o titul Majálesového Borce, hry a soutěže pro děti i dospělé či unikátní majálesové svatby. Pokud si tedy budete chtít zavzpomínat na doby svého studentského mládí či zpříjemnit Vaše současné studium, nenechte si další ročník této hojně navštěvované akce uniknout!

Plzeňský Majáles 2018

Podrobný bohatý program

Vstupenky

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Gray Contrast (de) & Balkan Party B…

08.12.2023 - 08.12.2023
Plzeň

Balkán se s ethnem a technem sešel a máme tu opět Vánoční busking párty v klubu Anděl! A letos to bude opravdu…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 6. prosinec

Dnes má svátek Mikuláš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete