Statistika našeho portálu

  • 102 529 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Po stopách kocoura Mikeše - Památník Josefa Lady - Hrusice

30.05.2015 Hrusice

Nenechte si ujít Pohádkové Hrusice a Cestu kocoura Mikeše.Přijďte v sobotu 30. května od 9.00 do Hrusic na další, již 11. ročník! Ti, kdo tuto akci znají z minulých let, si možná všimli obráceného pořadí v jejím názvu. Předchozích 10 ročníků, bylo především turistickou akcí, při které jste se mohli vydat ve stopách kocoura Mikeše na turistický pochod.  Ani letos nebude chybět možnost putovat do…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Památník Josefa Lady - Hrusice č. 115,
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Praha-východ
Obec
Hrusice

Fotogalerie k článku

Nenechte si ujít Pohádkové Hrusice a Cestu kocoura Mikeše.

Přijďte v sobotu 30. května od 9.00 do Hrusic na další, již 11. ročník! Ti, kdo tuto akci znají z minulých let, si možná všimli obráceného pořadí v jejím názvu. Předchozích 10 ročníků, bylo především turistickou akcí, při které jste se mohli vydat ve stopách kocoura Mikeše na turistický pochod.  Ani letos nebude chybět možnost putovat do Mnichovic a dále po okruhu "Krásné vyhlídky" nebo se vydat až do 20 km vzdálených Říčan.

Tentokrát Vás ale především čeká zábavný, trochu poznávací a trochu turistický dopolední program pro děti v Hrusicích. Na tradiční Den otevřených dveří v Památníku Josefa Lady budou "kyvadlově jezdit koloběžky."  Můžete se vydat na komentované vycházky po Hrusicích a okolí, při kterých poznáte místa známá z knížek a obrázků Josefa Lady. Po cestě nebudou chybět ani různé soutěže a překvapení. Celým dopolednem vás budou provázet pohádková představení Kočovného divadla Rózy Blechové a kapely Péro za kloboukem – "zaručeně autentického pouličního šramlbandu, jehož produkce stává se obyčejně představením, kde divák nezřídkakdy jest jeho nedílnou součástí…..". Po obědě, třeba ve známé hrusické Hospodě U Sejků, můžete dojít pěšky do nedalekých Mnichovic, kde se až do večera koná Mnichovické kramaření. 

Na všechny se moc těšíme!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 18. červen

Dnes má svátek Milan

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete