Statistika našeho portálu

  • 98 490 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 206 Míst a památek

Poděbradské dny poezie 2018 - Poděbrady

19.04.2018 - 22.04.2018 Poděbrady

V moderní době plné obrazových lákadel, dynamických audiovizuálních efektů, počítačových animací či burácejících hudebních vystoupení si většina z nás musí čas od času utéci do soukromých komnat klidu a harmonie, spojených často s oblíbenou knížkou či poklidnou rozhlasovou hrou. Pro všechny milovníky klidných kulturních zážitků s intelektuálním přesahem přináší Atlas Česka pozvánku na…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Městské kulturní centrum Poděbrady
Oblast
Střední Čechy
Kraj
Středočeský kraj
Okres
Nymburk
Obec
Poděbrady

Fotogalerie k článku

V moderní době plné obrazových lákadel, dynamických audiovizuálních efektů, počítačových animací či burácejících hudebních vystoupení si většina z nás musí čas od času utéci do soukromých komnat klidu a harmonie, spojených často s oblíbenou knížkou či poklidnou rozhlasovou hrou. Pro všechny milovníky klidných kulturních zážitků s intelektuálním přesahem přináší Atlas Česka pozvánku na "Poděbradské dny poezie", které ve vyhledávaném lázeňském městečku konají již takřka půlků století.

Na co se můžete těšit

Během několika dubnových dnů se v Poděbradech scházejí mladí recitátoři a vyznavači mluveného slova všech generací, aby se před návštěvníky představili se svými recitačními pásmy i hereckými etudami. V podstatě se jedná o milé a vstřícné setkání začínajících herců a recitátorů se svými uměleckými vzory, které je doplněno bohatým doprovodným programem plným soutěží a společenských akcí. Ti nejlepší z oboru přednesu poezie a prózy obdrží v závěru celé akce cenu v podobě Křišťálové růže i mnohá další ocenění v rámci různých kategorií. Nenechte si v prvních jarních dnech ujít tuto výjimečnou kulturní akci, která udržuje kontinuitu s tradicemi toho nejpůvodnějších divadelního, literárního i rozhlasového kumštu.

Poděbradské dny poezie 2018

Program

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 7. říjen

Dnes má svátek Justýna

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete