Statistika našeho portálu

  • 86 078 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 153 Míst a památek

Podzim na Dlabačově ve znamení divadelního umění - Praha

26.09.2018 Praha

Kino Dalabačov vás na podzim zve na záznamy z Londýnského divadla. Již tradičně otevírá své brány nejenom pro filmové diváky, ale i pro divadelní nadšence. V září se představí britská rodinná detektivka "Podivný případ se psem", napsaná podle úspěšného románu. V listopadu bude následovat proslulá dramatická inscenace "Frankenstein", která sklidila úspěch po celém světě.…

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Kino Dalabačov vás na podzim zve na záznamy z Londýnského divadla. Již tradičně otevírá své brány nejenom pro filmové diváky, ale i pro divadelní nadšence. V září se představí britská rodinná detektivka "Podivný případ se psem", napsaná podle úspěšného románu. V listopadu bude následovat proslulá dramatická inscenace "Frankenstein", která sklidila úspěch po celém světě.

 

Podivný případ se psem

Vysokou laťku nasadí divadelní představení, které obdrželo hned několik cen a nadchlo diváky i daleko za hranicemi rodné Anglie. Úspěch komediálního drama předurčil již skvělý a několika cenami oceněný román Marka Hadoona, podle kterého byla hra napsána. Dobrodružné představení vypráví o patnáctiletém Christopherovi, autistovi, který jedné noci objeví psa sousedky, kterého někdo probodal vidlemi. Mladík, který oplývá mimořádným početním talentem, je v běžném životě natolik svázán Aspergerovým syndromem, že se doposud nepodíval za hranice okolní ulice. Čin u něj vzbuzuje velký zájem a po vzoru svého oblíbeného Scherlocka Holmese se pustí do detektivního vyšetřování, které podrobně zaznamenává do své knihy. Začíná dobrodružství, které mu mění život a odkrývá překvapivá tajemství.

Režie: Marianne Elliott •  Hrají: Luke Treadaway, Nicola Walker, Una Stubbs, Howard Ward, Paul Ritter, Sophie Duval, Niamh Cusack

Kdy? středu 26.9. od 19:30

Cena: 250 Kč

Kde?

Kino Dlabačov, které pravidelně zařazuje na svůj program zajímavé festivaly a dokumenty, promítá na nejkvalitnější digitální projektor 4K Sony v DCI standardu na plátně o velikosti 11x4,6 metru. Kino najdete na Praze 6 hned vedle hotelu Orea Pyramida, který je nejlépe dostupný tramvají č. 22, 23, 25 a 97/ Bus 143 a 194 (zastávka Malovanka) nebo autobusem 149 (zastávka Pod Královkou).

Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji na: www.dlabacov.cz.

Další akce v okolí

Světlo a život - Praha

06.01.2019 - 24.02.2019
Nová budova Národního…

Sluneční záření má jako stavební kámen života na Zemi klíčovou roli v evoluci a rozmanitosti organismů. Výstava…

Světlo a život - Praha

06.01.2019 - 24.02.2019
Nová budova Národního…

Sluneční záření má jako stavební kámen života na Zemi klíčovou roli v evoluci a rozmanitosti organismů. Výstava…

Kluziště na Letné - Praha

31.01.2019 - 24.02.2019
Letná

Hlavní město Praha pokračuje ve svém již tradičním projektu Kluziště Letná. Zahájení letošní bruslařské sezony, na…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete