Statistika našeho portálu

  • 101 005 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Podzimní prázdniny 2013 - Keltové na šumavě

25.10.2013 - 30.10.2013 Kašperské Hory

Zveme všechny děti na tajemné prázdninové dobrodružství na Šumavu - pro letošní podzimní prázdniny jsme připravili program pro děti i rodiče na téma Keltové.Vydejte se s námi po jejich stopách, které jsou v krajině Šumavy patrné dodnes a užijte si společně podzimní prázdniny uprostřed magické podzimní Šumavy. A možná se setkáte i s Obelixem.Tématem letošních podzimních prázdnin budou Keltové na…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Zveme všechny děti na tajemné prázdninové dobrodružství na Šumavu - pro letošní podzimní prázdniny jsme připravili program pro děti i rodiče na téma Keltové.Vydejte se s námi po jejich stopách, které jsou v krajině Šumavy patrné dodnes a užijte si společně podzimní prázdniny uprostřed magické podzimní Šumavy. A možná se setkáte i s Obelixem.

Tématem letošních podzimních prázdnin budou Keltové na Šumavě. Připravili jsme nejen společné programy pro rodiče s dětmi, ale jedno z odpolední bude vyhrazeno pouze dětem - vstup pro rodiče nebude povolen! Ti mohou zatím v klidu relaxovat a lámat si hlavu, co pro ně děti chystají! Přejeme hodně zážitků za společně stráveného času během podzimních prázdnin na Šumavě.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 29. září

Dnes má svátek Michal

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete