Statistika našeho portálu

  • 94 948 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 190 Míst a památek

Pohádka o kouzelném hrnci na zámku v Doudlebách

18.09.2016 Doudleby nad Orlicí

Kouzelný hrnec dětem navaří radost.Dobré divadlo uvede pohádku Kouzelný hrnec, kterou zahraje divadlo Harmonika. Ve staré chalupě nad řekou Metují žil hrnčíř Jíra. Vyráběl hrnečky, hrnky a hrnce a jeho žena Marjánka je prodávala na trhu. Proč musel Jíra až do pekla? Jak to dopadne s jeho milovanou  ženou Marjánkou? Pohádka plná písniček, kreslení, počítání a vaření dětem ukáže, že láska přemáhá…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Kouzelný hrnec dětem navaří radost.

Dobré divadlo uvede pohádku Kouzelný hrnec, kterou zahraje divadlo Harmonika. Ve staré chalupě nad řekou Metují žil hrnčíř Jíra. Vyráběl hrnečky, hrnky a hrnce a jeho žena Marjánka je prodávala na trhu. Proč musel Jíra až do pekla? Jak to dopadne s jeho milovanou  ženou Marjánkou? Pohádka plná písniček, kreslení, počítání a vaření dětem ukáže, že láska přemáhá všechny nástrahy světa. Pohádkové představení je součástí tradičních farmářských trhů, které se konají pravidelně v areálu renesančního zámku v Doudlebech. Hospodyňky si nakoupí čerstvé regionální potraviny a děti se mohou vydat do zámeckého parku nebo obory se zvířaty. Vstupné je zdarma. Více na www.dobredivadlo.cz.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pátek 5. březen

Dnes má svátek Kazimír

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete