Statistika našeho portálu

  • 98 415 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 206 Míst a památek

Pohádkový Chlum u Třeboně 20.ročník - Chlum u Třeboně

02.08.2021 - 06.08.2021 Chlum u Třeboně

Pohádkový Chlum u Třeboně - oblíbený vodnický festival pro rodiny s dětmi - pohádky, koncerty, soutěže, pohádkové lesy.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Rybník Hejtman a okolí
Oblast
Jihozápad
Kraj
Jihočeský kraj
Okres
Jindřichův Hradec
Obec
Chlum u Třeboně
web
www.rybnikari.cz

Chlum u Třeboně a hlavně okolí rybníku Hejtman ožije již po dvacáté setkáním vodníků, nebo jak vodníci říkají "Vodnickým splavem". V týdnu od 2. do 6. srpna se můžete těšit na celodenní program nejen pro děti, své si tu jistě opět najdou i dospěláci. Zahájíme v pondělí podvečer vodnickou pohádkou na chlumeckém náměstí a průvodem se zástupci významných vodnických rodů, který zakončí večerní plavba a zpívání vodníků po hladině rybníka. Připraveny jsou dopolední pohádky na ostrově, pohádkové lesy, vodnické diskotéky, tvořivé dílny, odpolední i večerní divadelní pohádky, nebo oblíbená tajemná noční pohádková stezka kolem hřbitova. Nebude chybět pěvecká soutěž zpívající žába s pravou vodnickou kapelou Rybníkáři, ani večerní program v okolních kempech. Kdo už vodnický splav navštívil, nenechá si určitě utéct ani závěrečný páteční večer. Děti své zelené kamarády doprovodí lampionovým průvodem na hráz, kde se vodníci rozloučí a zanoří vod rybníku Hejtman.

Vystoupí: Hudebně-divadelní skupina RYBNÍKÁŘI, Divadýlko MRAK, Divadlo LOUTKOVÝ SVĚT, Pohádková babička Dadla, Divadelní sdružení Xaver a Kolumbus, Divadlo potulného čajovníka, Jezdecká stáj POHODA a další.

Kde nás najdete: V Chlumu u Třeboně na náměstí, v kempu Hejtman – JIH /jak na břehu, tak i na ostrově/,v parku za MC HEJTMAN, v kempu KAPŘÍK, dále U SUMEČKA a v obecním kempu č.2 na Staňkově.

Program festivalu naleznete na www.rybnikari.cz

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 27. září

Dnes má svátek Jonáš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete