Statistika našeho portálu

  • 101 439 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

ZOO Děčín

29.10.2013 Děčín

Pomalu, ale jistě se blíží podzimní prázdniny a proto je možná na čase zamyslet se nad programem našich dětí. Zajímavým tipem by mohla být akce zoologické zahrady v Děčíně. Ta láká děti na slogan "Pojďte s námi ven!". "Ano, je to tak. Na úterý 29. října jsme přichystali zajímavý výlet mimo areál zoo, na kterém děti čeká mnoho zajímavého," potvrdila mluvčí zoo Alena Houšková. Cílem výletu bude…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
ZOO Děčín
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Děčín
Obec
Děčín

Pomalu, ale jistě se blíží podzimní prázdniny a proto je možná na čase zamyslet se nad programem našich dětí. Zajímavým tipem by mohla být akce zoologické zahrady v Děčíně. Ta láká děti na slogan "Pojďte s námi ven!". "Ano, je to tak. Na úterý 29. října jsme přichystali zajímavý výlet mimo areál zoo, na kterém děti čeká mnoho zajímavého," potvrdila mluvčí zoo Alena Houšková. Cílem výletu bude chráněná přírodní oblast Libouchecké rybníčky a Holý vrch.

Na trase čeká účastníky nejen spousta her, ale i seznámení se zvířaty a rostlinami typickými pro danou oblast a nebude chybět ani táborák s opékáním buřtů. Dětem se budou věnovat lektoři environmentálního střediska ZooŠkola. "Dobrodružná výprava je určena pro celkem 15 dětí ve věku od 1. do 9. třídy základní školy a je nutné se na ni předem přihlásit. Lze tak učinit v Expozici Rajské ostrovy na Teplické ulici. Přihláška je ke stažení na webu www.zoodecin.cz v sekci Kalendář akcí nebo ji lze vyzvednou v Expozici Rajské ostrovy. Platná bude až po zaplacení účastnického poplatku ve výši 100,- korun," vysvětlila mluvčí zoo. Sraz dětí je naplánován na dobu od 7 do 7.30 hodin v Expozici Rajské ostrovy, rozchod pak v 15 hodin tamtéž. Účastníky čeká přibližně pětikilometrová procházka, do Libouchce se skupina dopraví příměstskou dopravou.   

Kontakt pro bližší informace:
Alena Šotolová - 412 531 626 - 605 916 210 - zooskola@zoodecin.cz

Kontakt pro přihlášení:
Expozice Rajské ostrovy - 412 531 531

nutno přihlásit předem, počet dětí omezen

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 11. prosinec

Dnes má svátek Dana

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete