Statistika našeho portálu

  • 102 529 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Poličské Rockoupání 2017 - Polička

26.05.2017 - 27.05.2017 Polička

Hledáte-li tip na zajímavou akci kombinující hudební vystoupení různých stylů s básnířskou recitací, tanečními kreacemi či přívalem tónů elektronické hudby, máme pro Vás pozvání na další ročník multižánrového festivalu "Poličské Rockoupání", konajícího se na koupališti v nádherném městečku Polička. Začínající letní počasí na konci května jen dokresluje pohodovou a vstřícnou atmosféru, která přímo…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
areál koupaliště
Oblast
Severovýchod
Kraj
Pardubický kraj
Okres
Svitavy
Obec
Polička

Fotogalerie k článku

Hledáte-li tip na zajímavou akci kombinující hudební vystoupení různých stylů s básnířskou recitací, tanečními kreacemi či přívalem tónů elektronické hudby, máme pro Vás pozvání na další ročník multižánrového festivalu "Poličské Rockoupání", konajícího se na koupališti v nádherném městečku Polička. Začínající letní počasí na konci května jen dokresluje pohodovou a vstřícnou atmosféru, která přímo sálá z účastníků minulých ročníků.

Na co se můžete těšit

Základním kamenem celého festivalu je kvalitní hudba, na kterou se organizátoři zaměřují již s několikaměsíčním předstihem. Proto Vás pak jistě nepřekvapí, že v rámci minulých ročníků zde vystoupily například kapely Visací zámek, The Plastic People of the Universe, Mňága a Žďorp či Inseminační stanice. Novinkou posledních ročníků je pak speciální samostatná punková scéna, která se těší velké oblibě návštěvníků. Vhodným doplněním nabitého programu jsou i vystoupení několika básníků, jenž zpravidla patří k nejvýraznějším postavám současné české literární avantgardy.

Celá akce je pak doplněna i samostatným dětským koutkem, který zjevně rozšiřuje okruh potenciálních návštěvníků. V Poličce na Vás zkrátka čeká příval originální a kreativní zábavy, která potěší i ty nejnáročnější milovníky multižánrové kulturní scény.

Poličské Rockoupání 2017

Podrobný bohatý program


Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Svitavský vandr 2024 - Svitavy

22.06.2024 - 22.06.2024
Chata Rosnička

Přidejte se ke konání prvního ročníku turistické akce Svitavský vandr!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 18. červen

Dnes má svátek Milan

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete