Statistika našeho portálu

  • 95 438 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 197 Míst a památek

Polná v Plamenech 2015

27.06.2015 Polná

 LETNÍ SCÉNA V POLNÉ BUDE V PLAMENECH!Jediný, úzce zaměřený festival ohňových umění Polná v plamenech se sice objeví v Polné na začátku prázdnin již po šesté, ovšem narozdíl od předchozích 5ti let se bude konat v novém kabátě v nových prostorách Letní scény v Polné (u areálu hradu a zámku)..Přijďtě zahájit léto a prázdniny 2015 tak jak se patří! Garantujeme nezapomenutelné zážitky pro celou…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

 

LETNÍ SCÉNA V POLNÉ BUDE V PLAMENECH!

Jediný, úzce zaměřený festival ohňových umění Polná v plamenech se sice objeví v Polné na začátku prázdnin již po šesté, ovšem narozdíl od předchozích 5ti let se bude konat v novém kabátě v nových prostorách Letní scény v Polné (u areálu hradu a zámku)..

Přijďtě zahájit léto a prázdniny 2015 tak jak se patří! Garantujeme nezapomenutelné zážitky pro celou rodinu. Připravili jsme pro vás unikátní show plnou speciálních efektů, pyrotechniky, ohně, plamenometů a velkolepé ohňostrojné efekty včetně závěrečného ohňostroje.

My nejsme nějakej ohníček, my jsme Polná v plamenech!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 14. červen

Dnes má svátek Roland

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete