Statistika našeho portálu

  • 88 556 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Pololetky s Ddm Praha 9

01.02.2019 Měšická 720/2, Praha 9

Pojďte si s námi užít v pátek 1. února pololetky. Připravili jsme pro Vás bohatý sportovní i poznávací program. SPORTOVNĚ SOUTĚŽNÍ DOPOLEDNE

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Měšická 720/2, Praha 9
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Nemáš na pololetní prázdniny žádný program? Tak se pojď zúčastnit našeho Sportovně soutěžního dopoledne.

Těšit se můžeš na klání ve třech sportovních disciplínách a to: Stolní tenis, Discgolf a střelba z foukaček. Ze začátku tě čeká kvalifikace v jednotlivých sportech a poté se ve stejných sportech utkáš se soupeři na tvé úrovni v jedné ze tří lig. V každé lize jsou pro tebe připraveny jiné ceny, ale hlavně medaile pro první tři z každé ligy. Sportovně soutěžní dopoledne je kapacitně omezené. Maximální počet dětí je 27.

Doporučujeme si tedy rezervovat místo na akci v informační kanceláři DDM Praha 9 na Proseku. S sebou sportovní obuv a oblečení ven i dovnitř POHÁDKOVÝ KARNEVAL V království zmizelo z pokladnice mnoho drahých kamenů a dokonce i princezně z její čelenky. Pojďte s námi plnit nejrůznější úkoly, které pro vás připravily pohádkové postavy a získat tak od nich drahokamy zpět. Pokud budeme úspěšní, řádně to oslavíme v tanečním reji. Kromě toho si budete moci něco pěkného vyrobit a zasoutěžit si v tanečních soutěžích. Nebude chybět ani volba nejhezčí/nejo­riginálnější masky. Těšíme se na společnou zábavu! Akce se koná v Kulturním domě Ládví, Burešova 1661/2, Praha 8 POLOLETKY V AKCI Zasloužíš si odměnu za vysvědčení? Jestli ano, přijď k nám zažít aktivní den plný her a pohybu. Čeká nás bruslení na kluzišti na Černém Mostě u obchodního centra CČM, turnaj ve stolním tenise, deskové a jiné zábavné hry. Ti nejlepší získají drobné odměny.

Dopoledne strávíme na ledě a odpoledne budeme trávit v DDM na Černém Mostě. Na bruslení měj sportovní oblečení a brusle (půjčení bruslí je možné na místě). Program začíná v 9 hodin na kluzišti před CČM. Dopolední program je otevřený, můžete přijít kdykoliv mezi 9 hodinou a 12 hodinou. Odpolední program je od 13hodin do 16 hodin, nutná rezervace předem. Přijď zažít pololetky v akci! VÝLET O IQ LANDIA IQ park Liberec nabízí ve čtyřech podlažích zajímavé seznámení s vědou a technikou. Pojďme objevovat taje, biologie, matematiky či fyziky. Projdeme expozice s řadou hlavolamů a vědeckých hraček, chytrých stavebnic. A pořád to není všechno, chceš-li vidět více, neváhej, neseď doma a pojeď s námi.

 

Další akce v okolí

Hry bez hranic - Praha

25.06.2019 - 28.06.2019
Malešice

Pozor, na konci června to bude v Praze klouzat. Kromě mokré jízdy na obří skluzavce "JJ" dlouhé téměř 100 m se můžete…

Oslava konce školního roku - Praha

28.06.2019 - 29.06.2019
Praha

Přijďte s dětmi v pátek 28. června, nebo v sobotu 29. června oslavit vysvědčení a konec školního roku na gigantické…

S vysvědčením do muzea Praha

28.06.2019 - 28.06.2019
Praha

Chcete si zlepšit náladu po vysvědčení? Tak přijďte k nám do muzea!

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

čtvrtek 27. červen

Dnes má svátek Ladislav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete