Statistika našeho portálu

  • 86 098 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 153 Míst a památek

Pololetky s Ddm Praha 9

01.02.2019 Měšická 720/2, Praha 9

Pojďte si s námi užít v pátek 1. února pololetky. Připravili jsme pro Vás bohatý sportovní i poznávací program. SPORTOVNĚ SOUTĚŽNÍ DOPOLEDNE

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Měšická 720/2, Praha 9
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Nemáš na pololetní prázdniny žádný program? Tak se pojď zúčastnit našeho Sportovně soutěžního dopoledne.

Těšit se můžeš na klání ve třech sportovních disciplínách a to: Stolní tenis, Discgolf a střelba z foukaček. Ze začátku tě čeká kvalifikace v jednotlivých sportech a poté se ve stejných sportech utkáš se soupeři na tvé úrovni v jedné ze tří lig. V každé lize jsou pro tebe připraveny jiné ceny, ale hlavně medaile pro první tři z každé ligy. Sportovně soutěžní dopoledne je kapacitně omezené. Maximální počet dětí je 27.

Doporučujeme si tedy rezervovat místo na akci v informační kanceláři DDM Praha 9 na Proseku. S sebou sportovní obuv a oblečení ven i dovnitř POHÁDKOVÝ KARNEVAL V království zmizelo z pokladnice mnoho drahých kamenů a dokonce i princezně z její čelenky. Pojďte s námi plnit nejrůznější úkoly, které pro vás připravily pohádkové postavy a získat tak od nich drahokamy zpět. Pokud budeme úspěšní, řádně to oslavíme v tanečním reji. Kromě toho si budete moci něco pěkného vyrobit a zasoutěžit si v tanečních soutěžích. Nebude chybět ani volba nejhezčí/nejo­riginálnější masky. Těšíme se na společnou zábavu! Akce se koná v Kulturním domě Ládví, Burešova 1661/2, Praha 8 POLOLETKY V AKCI Zasloužíš si odměnu za vysvědčení? Jestli ano, přijď k nám zažít aktivní den plný her a pohybu. Čeká nás bruslení na kluzišti na Černém Mostě u obchodního centra CČM, turnaj ve stolním tenise, deskové a jiné zábavné hry. Ti nejlepší získají drobné odměny.

Dopoledne strávíme na ledě a odpoledne budeme trávit v DDM na Černém Mostě. Na bruslení měj sportovní oblečení a brusle (půjčení bruslí je možné na místě). Program začíná v 9 hodin na kluzišti před CČM. Dopolední program je otevřený, můžete přijít kdykoliv mezi 9 hodinou a 12 hodinou. Odpolední program je od 13hodin do 16 hodin, nutná rezervace předem. Přijď zažít pololetky v akci! VÝLET O IQ LANDIA IQ park Liberec nabízí ve čtyřech podlažích zajímavé seznámení s vědou a technikou. Pojďme objevovat taje, biologie, matematiky či fyziky. Projdeme expozice s řadou hlavolamů a vědeckých hraček, chytrých stavebnic. A pořád to není všechno, chceš-li vidět více, neváhej, neseď doma a pojeď s námi.

 

Další akce v okolí

Svět kostiček na Chvalském zámku - …

12.01.2019 - 14.04.2019
Chvalský zámek

Malí i velcí příznivci pestrobarevných kostiček budou na naší výstavě doslova u vytržení. Výstava SVĚT KOSTIČEK slibuje…

Kluziště na Letné - Praha

31.01.2019 - 24.02.2019
Letná

Hlavní město Praha pokračuje ve svém již tradičním projektu Kluziště Letná. Zahájení letošní bruslařské sezony, na…

Za vysvědčení dárky a cesta kolem s…

31.01.2019 - 28.02.2019
Praha

Výprava za Eskymáky nebo třeba do vesmíru? Nic není nemožné. Centrum Černý Most chystá pravidelný zábavný program pro…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete