Statistika našeho portálu

  • 100 996 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Radegast den naservíruje bohatý program

27.08.2022 Nošovice

Pořádně hořký Radegast den je za rohem. Na programu bude skvěle načepovaný Radegast, hudební hvězdy v čele s Nazareth, mezinárodní souboj v čepování piva, hokejové a fotbalové osobnosti nebo adrenalinové aktivity včetně 100metrové rychlojízdy na laně nad nošovickým pivovarem. Slavnosti Radegast den vypuknou v sobotu 27. srpna od 11 hodin v areálu Pivovaru Radegast v Nošovicích.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

O hudební rozjezd Radegast dne se postarají písničkářka Katzi, bigbítovo-folkoví Docuku a skupina Úspěch. V odpoledním programu potěší celou rodinu skupina Mig 21 v čele s charismatickým Jiřím Macháčkem. V podvečer se ještě představí držitelé mnoha hudebních cen a téměř domácí Buty. Vrcholný hudební zážitek pod vrcholky Beskyd slibuje vystoupení legendárních Nazareth. Koncertní část slavností zakončí tuzemská hard-rocková formace Škwor.

V zóně U Radegasta se uskuteční klání Hořký souboj v čepování piva za účasti výčepních z Česka a ze Slovenska. Diváci se zase mohou zapojit do hlasování v soutěži Bůh/Bohyně za výčepem. Návštěvníci pivních slavností si ve speciálním stanu vychutnají čepované pivo ze skla, jak pivo Radegast správně načepovat si vyzkouší ve škole čepování pod odborným dohledem pivovarských odborníků.

Na čepu bude prémiový světlý ležák Radegast Ryze Hořká 12 s charakteristickou hořkostí a plnou chutí, výčepní pivo Radegast Rázná 10 s výraznou hořkostí a vyváženou chmelovou vůní, pivo s osvěžující chutí a mimořádnou hořkostí Radegast Ratar nebo nealkoholická piva Birell a piva z experimentálního pivovaru Proud.

Během celého Radegast dne budou probíhat prohlídky pivovaru. Na pivovarské trase budou například k vidění tři propojené varny, nová plechovková linka s kapacitou 60 000 plechovek za hodinu nebo nový centrální sklad, do kterého se vejde skoro 9 milionů půllitrových lahví piva. V areálu se fanoušci potkají také se známými fotbalisty klubu FC Baník Ostrava nebo hokejisty z extraligového Třince.

Bohaté zážitky nabídne návštěvníkům festivalová oblast Adrenalin park. V Zóně pro opravdové chlapy čekají na odvážlivce čtyři pořádně hořké výzvy. Své umění zde předvedou i nejlepší dřevorubci. Výjimečným adrenalinovým zážitkem pak bude Radegast Zipline. Pod tímto názvem se skrývá více než 100metrový přelet areálu pivovaru se skvělým výhledem.

Návštěvníci akce mohou zdarma využít doplňkovou autobusovou kyvadlovou dopravou od vlakového nádraží ve Frýdku-Místku do areálu a z parkoviště společnosti Hyundai. Tam bude také ve vyhrazených zónách dostatek parkovacích míst.

Vstupenky jsou k zakoupení na webu akce www.radegastden.cz, k dostání budou i na místě konání.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 28. září

Dnes má svátek Václav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete