Statistika našeho portálu

  • 88 556 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Pražská večerní bojovka

19.07.2018 Malostranské náměstí

Staňte se jedním z 10 týmů, které budou hromadně soutěžit. Zvládnete to právě vy v tom nejlepším čase?Cílem hry je v uličkách staré Prahy objevit potřebné indicie k sestavení správného kódu zámku a otevřít schránku dříve než konkurenční týmy.Start:Praha - Malostranské náměstíPočet hráčů v jednom týmu: 2-5Doba trvání: 2-3 hodiny Délka trasy: 5 kmCena: 1 299 Kč za týmPřijměte výzvu a vydejte se…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Malostranské náměstí
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Staňte se jedním z 10 týmů, které budou hromadně soutěžit. Zvládnete to právě vy v tom nejlepším čase?

Cílem hry je v uličkách staré Prahy objevit potřebné indicie k sestavení správného kódu zámku a otevřít schránku dříve než konkurenční týmy.

Start:Praha - Malostranské náměstí
Počet hráčů v jednom týmu: 2-5
Doba trvání: 2-3 hodiny
Délka trasy: 5 km

Cena: 1 299 Kč za tým

Přijměte výzvu a vydejte se získat kód k otevření tajemné schránky. Tajemná schránka je městská týmová hra, která v sobě kombinuje poznávání trochu jiné Prahy a získávání potřebných indicií. Vyzkoušejte si soudržnost svého týmu, zabavte se s přáteli či připravte dobrodružství svým nejbližším. Potřebujete jen selský rozum, otevřenou mysl a důvtip, žádné faktické znalosti. Podaří se vám vyřešit všechny hádanky, šifry, hlavolamy a otevřít tajemnou schránku. Co je v ní asi ukryto? Zvládnete to?

Vítezný tým získá obsah tajemné schránky


POČET TÝMŮ JE OMEZEN, tak neztrácejte čas a zaregistrujte si svůj tým zde.

PŘÍBĚH HRY:
Během rekonstrukce Národního muzea v Praze byla při strhávání příčné zdi nalezena v její výduti schránka. Díky dokumentům, které byly nalezeny spolu se schránkou, je velmi pravděpodobné, že patřívala jistému Hugo Tapferovi, který v Muzeu dle dochovaných archiválií pracoval jako výzkumný pracovník. Krátce po Mnichovské dohodě se ale vzhledem ke svému židovskému původu rozhodl využít téměř poslední příležitosti emigrovat za oceán. V muzeu se ale rozhodl uchovat svoji malou památku, a to dobře ukrytou na dalších více než 70 let.

Artefakt je opatřen zámkem se čtyřmístným číselným kódem, který se dosud nepodařilo rozluštit. Památkáři se samozřejmě hodlají vyhnout použití hrubé síly k odemčení schránky, aby takto vzhledem ke své historické hodnotě nebyla poškozena. Má se za to, že správná kombinace k rozluštění kódu je zašifrována v deníkových zápiscích pana Tapfera, které byly nalezeny spolu se schránkou.

Kde všude jsou na staré Praze ukryty indicie k rozluštění kódu? Objevíte je všechny, abyste sestavili správnou kombinaci k odemčení schránky? Co je v ní asi ukryto? Potřebujete jen selský rozum, otevřenou mysl a důvtip, žádné faktické znalosti. Budete nejrychlejší?

Další akce v okolí

Hry bez hranic - Praha

25.06.2019 - 28.06.2019
Malešice

Pozor, na konci června to bude v Praze klouzat. Kromě mokré jízdy na obří skluzavce "JJ" dlouhé téměř 100 m se můžete…

Písňový recitál Vivat písni - Praha

26.06.2019 - 26.06.2019
Kostel Československé…

Operní diva Národního divadla Michaela Zajmi a její dvorní klavírista Pavel Voráček představí písňový recitál VIVAT…

Koncert Báry Polákové ve Žlutých lá…

26.06.2019 - 26.06.2019
Praha

Bára Poláková, držitelka pěti cen Anděl, se s moderním popovým zvukem a svébytnou poetikou vymyká všem kategoriím. Hity…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

středa 26. červen

Dnes má svátek Adriana

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete