Statistika našeho portálu

  • 98 893 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Přeštický festival vína 2021 - Přeštice

09.10.2021 Přeštice

V sobotu 9. října se v Přešticích uskuteční 4. ročník festivalu vína!

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Fanouškům dobrého vína se na Masarykově náměstí představí 15 pečlivě vybraných vinařství výhradně z České republiky. Kromě stálic Českých festivalů vína, jakými jsou např. mutěnické Modré vinařství bratří Čížků či mikulovské Vinařství Rauš se svým nepřehlédnutelným someliérem Lukášem Polišenským, budete moci poznat a ozkoušet bezpočet dalších značek. Celková nabídka bude velice pestrá, od klasických lehkých ročníkových vín, přes frizzante a růžová vína, po striktně odrůdové typy až po mohutnější či vyzrálejší vína z francouzských sudů či vína speciálních výrobních technologií jako třeba sur-lie či kvevri.

Součástí akce bude také food zóna s širokým výběrem dobrého jídla a doprovodný kulturní program. Odpoledne bude k poslechu a tanci hrát Cimbálová muzika Alexandra Vrábela. Večer vystoupí legendární skupina Fleret se Zuzanou Šulákovou a nakonec dobřanský Ponorka Band. Programem bude provázet moderátor Luděk Holý.

Vstupné na akci je zdarma. Víno se bude nalévat výhradně do festivalových sklenic, které budou k zakoupení přímo na místě za cenu 100 Kč.

Více informací o akci na www.festivalyvina.cz.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete