Statistika našeho portálu

  • 99 338 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Zámek Slavkov u Brna

21.09.2013 Slavkov u Brna

V sobotu 21. září 2013 v rámci Václavského jararku a Zámeckých burčákových slavností budou mít návštěvníci možnost shlédnout v zámeckém parku ukázky sokolnictví, které přijedou předvést sokolníci z partnerského zámku Rosenburg. Výcvik a ukázky letu dravých ptáků předvedou sokolníci dvakrát během dne, a to v 11.00 a 15.00 hodin v dolní části parku za spodním bazénem. Tento program je výsledkem již…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zámek Slavkov u Brna
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Vyškov
Obec
Slavkov u Brna

Fotogalerie k článku

V sobotu 21. září 2013 v rámci Václavského jararku a Zámeckých burčákových slavností budou mít návštěvníci možnost shlédnout v zámeckém parku ukázky sokolnictví, které přijedou předvést sokolníci z partnerského zámku Rosenburg. Výcvik a ukázky letu dravých ptáků předvedou sokolníci dvakrát během dne, a to v 11.00 a 15.00 hodin v dolní části parku za spodním bazénem.

Tento program je výsledkem již třetí rok trvající spolupráce Zámku Slavkov - Austerlitz a Renesančního zámku Rosenburg z Rakouska. Tímto projektem se vzájemně snažíme přenést aktivity jednoho partnera do objektu toho druhého. Zámek Slavkov - Austerlitz se tak v Rosenburgu představí 5. října 2013 vojenskými ukázkami a scénkami ze života Kouniců.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 7. únor

Dnes má svátek Veronika

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete