Statistika našeho portálu

  • 95 208 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Prezidentské menu - Dolní Bušínov

22.11.2014 Zábřeh

Bozeňov zve na módní přehlídku a prezidentské menuRestaurace V Dolním Bušínově, která je zapojena do dlouhodobé iniciativy Ochutnejte Jeseníky, se snaží založit novou tradici "menu s příběhem." Prvním večerem v této řadě bude speciální menu kuchaře Václava Šmerdy, které chystal pro státnické příležitosti prezidentů Václava Havla a Václava Klause. Akci ozvláštní módní přehlídka svatebního salonu…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Bozeňov zve na módní přehlídku a prezidentské menu

Restaurace V Dolním Bušínově, která je zapojena do dlouhodobé iniciativy Ochutnejte Jeseníky, se snaží založit novou tradici "menu s příběhem." Prvním večerem v této řadě bude speciální menu kuchaře Václava Šmerdy, které chystal pro státnické příležitosti prezidentů Václava Havla a Václava Klause. Akci ozvláštní módní přehlídka svatebního salonu Rosalie Zábřeh.

Návštěvníci restaurace Bozeňov mohou zažít výjimečný gastronomický zážitek. V sobotu 22. listopadu zde budou kuchaři od 17:30 servírovat čtyřchodové menu slavného kuchaře Václava Šmerdy, držitele nejvyššího kuchařského ocenění v ČR Kříž svatého Vavřince. "Tato jídla jsou zvláštní tím, že je servíroval v naprosto stejném pořadí našim prezidentům a jejich váženým návštěvám. Každý host na vlastní kůži okusí, jak pokrmy připravili kuchaři restaurace Bozeňov", uvedl Lukáš Drlík, ředitel areálu. "Pan Šmerda vybral přímo pro naši příležitost ty nejzajímavější recepty a svou osobní přítomností dohlédne na to, že jsme je zvládli minimálně na takové úrovni, jako kuchyně Pražského hradu," dodal Lukáš Drlík. Přítomen bude i someliér, který ke každému chodu navrhne k degustaci výborná moravská vína.
Celou akci zakončí ve 20:00 hodin přehlídka svatebních a společenských šatů od salonu Rosalie v Zábřeze. Prezentované oblečení doplní šperky ze zlatnictví pana Hýbla. Na celý večer je potřeba provést rezervaci. Po skončení večera je možné domluvit odvoz z Dolního Bušínova.

Těšíme se  na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Marie Rottrová - Šumperk

21.05.2021 - 21.05.2021
Velký sál

Řeka lásky, Štěstí, Muž č.1 nebo Skořápky ořechů...

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 9. květen

Dnes má svátek Ctibor

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete