Statistika našeho portálu

  • 104 142 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Příměstský in-line víkend 2023 - Karlovy Vary

24.06.2023 - 25.06.2023 Karlovy Vary

Víkendový kemp v Karlových Varech je pro děti i dospělé. Je zkrácenou variantou našich prázdninových příměstských táborů. Pokud váháte, zda jsou pro Vaše děti týdenní in­-line kempy to pravé, dejte jim šanci, ať o tom mohou samy rozhodnout. Nebo si i Vy vyzkoušejte na vlastní kůži, co přesně je čeká.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Víkend je primárně zaměřen na výuku jízdy na kolečkových bruslích, a to pro všechny výkonnostní i věkové skupiny, na obratnost, techniku, přejíždění překážek, bezpečnost i freestyle triky a vše, co k bruslení patří. Program je obohacen o zajímavé činnosti, které bruslení využívají, například hra street florbalu či fotbalu na bruslích, ukázka freestyle in-­line od profesionálů a mnoho dalších netradičních aktivit. Výuka dětí probíhá zábavnou a herní formou. Děti jsou rozděleny do malých skupinek podle výkonnosti a zkušeností s bruslením.

Abyste se mohli i Vy, rodiče, přesvědčit o našich službách, máme pro Vás nabídku zapojení do in­-line aktivit. Výuka dospělých probíhá buď skupinově celý víkend ve dvou blocích denně (paralelně s výukou dětí) nebo ve zkrácené variantě 2 hodiny výuky v sobotu a 2 hodiny v neděli. Případně nabízíme individuální výuku pro děti i dospělé (možnost 2 osoby na jednoho instruktora), na které je potřeba se předem domluvit. Cena víkendu zahrnuje celodenní program od 9:00 do 16:30 v sobotu i v neděli, svačiny a obědy, pitný režim.

Na závěr víkendu si poměříme síly v rychlostně-­obratnostním závodu o věcné ceny. Po celou dobu se o výuku starají naši vyškolení instruktoři, se kterými se děti mohou seznámit a následně o prázdninách setkat na konkrétním kempu. Děti po seznámení s programem, instruktorem i s ostatními kamarády získávají lepší představu o tom, co je bude čekat v průběhu celého týdne a současně se stávají sebejistějšími a lépe se jim vstupuje na kemp, alespoň se základními dovednostmi s bruslením.

Mapa

Leaflet | © OpenStreetMap contributors

Další akce v okolí

Craft Beer Fest 2025 - Mariánské Lá…

19.07.2025 - 19.07.2025
Hlavní kolonáda

Přijďte ochutnat to nejlepší z českého řemeslného pivovarnictví na 3. ročníku Craft Beer Festivalu v Mariánských…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 17. květen

Dnes má svátek Aneta

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Malí indiáni

Jak dostat Vaše děti od obrazovek do přírody tak, aby je to bavilo a aby chtěly dobrovolně do lesa znovu a znovu?

Malí indiáni

Na Atlase Česka dále najdete