Statistika našeho portálu

  • 93 806 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 185 Míst a památek

Prodejní výstava vín Vinařské Litoměřice 2020

17.04.2020 - 18.04.2020 Litoměřice

Vinařské Litoměřice je výstava českých a moravských vín s mezinárodní účastí. Koná se v pátek 17. a v sobotu 18. dubna, po oba dva dny od 10.00 do 19.00 hod. Jde o nejprestižnější výstavu českých vín. Sobotní doprovodný program výstavy je „Víno a zdraví“ a „Víno a pokrmy".

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Dům kultury a hrad v Litoměřicích
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Litoměřice
Obec
Litoměřice

Fotogalerie k článku

Dovolujeme si pozvat všechny milovníky dobrého vína na tradiční výstavu českých a moravských vín s mezinárodní účastí "Vinařské Litoměřice", konanou již několikátým rokem během prvních jarních dubnových týdnů. V Čechách bychom těžko hledali více takto významných vinných výstav a i proto si Vinařské Litoměřice zajisté zaslouží Vaší pozornost.

Na co se můžete těšit

Během dvoudenního programu se samozřejmě můžete těšit na slavnostní zahájení celé akce, řízené degustace probíhající po celou dobu trvání tohoto svátku vína, předání zlatých a stříbrných medailí těm nejlepším vzorkům, společenský večer na gotickém litoměřickém hradě, doprovodný program v podobě přednášek a seminářů či představení gastronomických lahůdek pojících se s chutí těch nejlepších vín.

To vše v malebných prostorech hotelu Koliba, kde má svou základnu i hlavní pořadatel, kterým je Ortopedické centrum z Ústí nad Labem. Návštěvníky bychom ještě rádi upozornili, že v ceně několikasetkorunového vstupného je zahrnuta i degustační sklenička a většinou pět degustačních žetonů. Přijeďte si i Vy prohlédnout malebné město Litoměřice a oddejte se zde lahodné chuti těch nejlepších vinných vzorků z našich i zahraničních vinic.  

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 4. srpen

Dnes má svátek Dominik

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete