Statistika našeho portálu

  • 94 724 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Putovní výstava Fair Trade - Hodonín

01.11.2012 - 21.12.2012 Hodonín

Od 1. 11. – 21. 12. 2012 proběhne v Městské knihovně Hodonín výstava fotografií z cest po fairtradových družstvech v Peru. Budou zde vystaveny fotografie a rozhovory, které vznikly po dobu tří týdnů v červnu a červenci 2011 z cest Stanislava Komínka ze společnosti Na Zemi, fotografa Tomáše Hájka a tlumočnice Markéty Kopkové v Peru po družstvech, která obchodují v rámci systému fair trade.Během…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Městská knihovna Hodonín
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Hodonín
Obec
Hodonín

Fotogalerie k článku

Od 1. 11. – 21. 12. 2012 proběhne v Městské knihovně Hodonín výstava fotografií z cest po fairtradových družstvech v Peru. Budou zde vystaveny fotografie a rozhovory, které vznikly po dobu tří týdnů v červnu a červenci 2011 z cest Stanislava Komínka ze společnosti Na Zemi, fotografa Tomáše Hájka a tlumočnice Markéty Kopkové v Peru po družstvech, která obchodují v rámci systému fair trade.

Během expedice vedla trojice nespočet rozhovorů s managementem družstev a jejich členy – pěstiteli kakaa, kávy a cukrové třtiny. Záměrem bylo zjistit, zda fair trade opravdu pomáhá zlepšit jejich životní situaci.

Výstava bude zahájena dne 1. 11. 2012 v 17:00 hodin. v předsálí Městské knihovny Hodonín vernisáží doplněnou o besedu a promítáním fotografií o Fair Trade a také s ochutnávkou kávy.

 

Těšíme se na vaši návštěvu.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pátek 15. leden

Dnes má svátek Alice

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete