Statistika našeho portálu

  • 93 500 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 179 Míst a památek

Red Bull Homerun

22.02.2014 Špindlerův Mlýn

Adrenalin na lyžíchZávod je jednou z nejlepších akcích na horách v zimní sezóně. Jedná se mix klasického lyžařského sprintu spolu se sjezdem na běžkách, který okoření i prvky vypůjčené ze skicrosových závodů. Na 500 metrů dlouhé trati jedou naráz čtyři závodníci, které čeká několik skoků, zatáček, a to vše na klasických běžkách! Vítězem se často nestává ten, kdo vyvinul největší rychlost či…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Adrenalin na lyžích

Závod je jednou z nejlepších akcích na horách v zimní sezóně. Jedná se mix klasického lyžařského sprintu spolu se sjezdem na běžkách, který okoření i prvky vypůjčené ze skicrosových závodů. Na 500 metrů dlouhé trati jedou naráz čtyři závodníci, které čeká několik skoků, zatáček, a to vše na klasických běžkách! Vítězem se často nestává ten, kdo vyvinul největší rychlost či prokázal nejtvrdší lokty, ale naopak závodník mistrně zvládnuvší strategii závodu, ve kterém si nemůžete být jisti bezpečím na žádném z úseků.

Po skončené kvalifikaci těch nejlepších si každý může vyzkoušet trať a zajet co nejlepší čas. Prezentace začíná v osm rodin ráno (startovné cca 250 Kč), následuje trénink na připravené trati a následně kvalifikace. A vězte, že úspěchem můžete výrazně přispět do Vašeho rodinného rozpočtu, vždyť celkové prémie dosahují výše 220 tisíc Kč v různých cenách.  V minulých letech se tyto závody konaly již na Božím Daru a přilákaly tisíce natěšených fanoušků. Po skončení závodů se pak těšte na připravenou afterparty, na které nebude chybět dostatek kvalitního pití a dobré hudby.

Red Bull Homerun Špindlerův Mlýn 2014

Hromadný závod pro lyžaře i snowboardisty aneb výzva pro nejrychlejší borce na svahu se odehraje ve Špindlerově Mlýně 22. února.

 

Těšíme se na vás!

 

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 5. červenec

Státní svátek - C&M

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete