Statistika našeho portálu

  • 94 767 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Řemeslný trh - Zámek Doudleby nad Orlicí

16.08.2015 Doudleby nad Orlicí

Již v pořadí 6.řemeslné trhy na zámku v Doudlebách nad Orlicí se budou konat opět v srpnu a to v neděli 16.srpna 2015 od 9.00.hod.Budete moci vidět zručné řemeslníky, prohlédnout si jejich výrobky a zboží. Samozřejmě se můžete seznámit s jejich prací a to opravdu vlastníma rukama. Celým dnem Vás budou provázet doboví hudebníci a další baviči.V tentýž den bude na zámku i farmářský trh, takže tam…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Již v pořadí 6.řemeslné trhy na zámku v Doudlebách nad Orlicí se budou konat opět v srpnu a to v neděli 16.srpna 2015 od 9.00.hod.Budete moci vidět zručné řemeslníky, prohlédnout si jejich výrobky a zboží. Samozřejmě se můžete seznámit s jejich prací a to opravdu vlastníma rukama. Celým dnem Vás budou provázet doboví hudebníci a další baviči.V tentýž den bude na zámku i farmářský trh, takže tam najdete i něco velmi dobrého a zdravého do žaludku. V zámecké kavárně si můžete odpočinout a v klidu si vychutnat dobrou kávu s nějakým dortíkem.Pro milovníky historie budou prohlídky zámku, jak pro dospělé, tak pro děti s maňáskem.

Vstupné do areálu bude dobrovolné.

 

Zveme vás a těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

čtvrtek 28. leden

Dnes má svátek Otýlie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete