Statistika našeho portálu

  • 104 142 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Marie T. Baťová: První dáma Zlína

12.11.2022 Zlín

Památník Tomáše Bati zve širokou veřejnost na reprízu přednášky o Marii T. Baťové, manželce jednoho z největších průmyslníků všech dob. Po skončení přednášky se unikátní prostor Baťova Památníku slavnostně rozsvítí a návštěvníci si jej budou moci exkluzivně nafotit.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
nám. T. G. Masaryka 2734
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Zlín
Obec
Zlín

Fotogalerie k článku

V rámci přednášky se dozvíte zajímavé informace o manželce geniálního podnikatele, která mu byla rovnocennou partnerkou nejen v soukromí, ale i v jeho podnikání. Irena Mošaťová, průvodkyně Památníku, vám blíže představí třeba prostředí, z jakého Marie Baťová (rozená Menčíková) pocházela, zjistíte, jaký byl vztah manželů Baťových, jaký byl její osud po úmrtí Tomáše a mnoho dalšího.

K příležitosti této přednášky si budete moci na místě zakoupit i knihu 99 sladkých teček Marie Baťové, a vyzkoušet si tak podle této cukrářky připravit u vás doma dobroty, které se mlsaly u Baťů.

Po prezentaci mohou účastníci využít exkluzivní příležitost nafotit si slavnostně nasvícený interiér zlínského klenotu.

Omezená kapacita míst na přednášku.
Rezervace a prodej vstupenek: Vstupenky / Rezervace

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 17. červenec

Dnes má svátek Martina

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Malí indiáni

Jak dostat Vaše děti od obrazovek do přírody tak, aby je to bavilo a aby chtěly dobrovolně do lesa znovu a znovu?

Malí indiáni

Na Atlase Česka dále najdete