Statistika našeho portálu

  • 94 448 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Robert Mikulka - Kostel U Salvátora Praha

23.11.2012 Praha

ROBERT MUKULKAOPERA GALA - ITALSKÁ NOC Jedinečný koncert čeká na milovníky opery v evangelickém kostele U Salvátora v Praze. ROBERT MIKULKA - český tenor s mohutným dramatickým hlasem vystoupí s programem, který je složen z nejznámějších a nejnáročnějších operních árií skladatelů G.Verdi, G.Puccini, R.Leoncavallo. Jako hosté budou účinkovat sólista Státní opery Praha a Národního divadla Praha,…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Kostel U Salvátora, Salvátorská 1, Praha 1
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

ROBERT MUKULKA

OPERA GALA - ITALSKÁ NOC

Jedinečný koncert čeká na milovníky opery v evangelickém kostele U Salvátora v Praze. ROBERT MIKULKA - český tenor s mohutným dramatickým hlasem vystoupí s programem, který je složen z nejznámějších a nejnáročnějších operních árií skladatelů G.Verdi, G.Puccini, R.Leoncavallo.

Jako hosté budou účinkovat sólista Státní opery Praha a Národního divadla Praha, brazilský barytonista MIGUELANGELO CAVALCANTI, sólistka mnoha českých i zahraničních operních domů sopranistka PETRA ŠIMKOVÁ ALVAREZ a mezzosopranistka LUCIE KARAFIÁTOVÁ.

Dirigent Martin Peschik, který dirigoval v řadě evropských zemí (Německo, Rakousko, Švédsko, Norsko, Nizozemí, Švýcarsko, Dánsko) doprovodí koncert společně se Západočeským symfonickým orchestrem Mariánské Lázně, jehož je šéfdirigentem.

A unique concert is awaiting all opera lovers in the Evangelic Church U Salvátora in Prague. ROBERT MIKULKA – a Czech tenor with a huge dramatic voice will be performing a programme composed of the best known and the most challenging arias by various composers, such as G. Verdi, G. Puccini, R. Leoncavallo.

You will see the following guests perform: a soloist of the Prague State Opera and Prague National Theatre, Brazilian baritone MIGUELANGELO CAVALCANTI, a soloist of many Czech as well as foreign opera houses, soprano PETRA ŠIMKOVÁ ALVAREZ and mezzo-soprano LUCIE KARAFIÁTOVÁ.

Conductor Martin Peschik who conducted in several European countries (Germany, Austria, Sweden, Norway, The Netherlands, Switzerland, and Denmark) will accompany the concert, together with the West Bohemian Symphonic Orchestra Mariánské Lázně he is the Principal Conductor of.

Vstupné:

od 250,- Kč

Vstupenky můžete objednat na:

http://www.ticketportal.cz/podujatie_search.asp?ID=130332

Těšíme se na vás!

Těšíme se na vás!

Další akce v okolí

Online párty: Lockdown all night li…

30.10.2020 - 31.10.2020
Praha

Při nouzovém stavu jsme pro vás připravili all night online párty

Online Nouvelle Prague - Praha

31.10.2020 - 31.10.2020
Praha

Osmý ročník mezinárodní hudební konference.

Online předpremiéra: Proces - celá …

31.10.2020 - 31.10.2020
Praha

Vvzhledem k nařízením vlády, musíme plánovanou premiéru nové inscenace PROCES bohužel zrušit. Ale nemusíte zoufat, v…

Online festival romského divadla Ro…

01.11.2020 - 03.11.2020
online - Facebook,…

Od neděle 1. listopadu jsme si pro vás připravili mezinárodní-mini-online festival romského divadla ROMA HEROES. Budete…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 31. říjen

Dnes má svátek Štěpánka

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete