Statistika našeho portálu

  • 99 296 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Rockfield - festival v obci Borek u Suchomast

28.06.2013 - 30.06.2013 Suchomasty

Zahájení letních prázdnin se v Českém krasu ponese již tradičně ve znamení víkendu plného dobré hudby, divadla a příjemných setkání.V pátek 28. 6. odstartuje v prostorách Klubu Borek a na přilehlých pozemcích třetí ročník benefičního hudebního festivalu Rockfield. Dramaturgicky se bude program držet osvědčeného rozvržení z minulých ročníků.Páteční večer rozezní vnitřní stage elektronická hudba…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Zahájení letních prázdnin se v Českém krasu ponese již tradičně ve znamení víkendu plného dobré hudby, divadla a příjemných setkání.

V pátek 28. 6. odstartuje v prostorách Klubu Borek a na přilehlých pozemcích třetí ročník benefičního hudebního festivalu Rockfield. Dramaturgicky se bude program držet osvědčeného rozvržení z minulých ročníků.

Páteční večer rozezní vnitřní stage elektronická hudba v podání DJs a zvukových experimentátorů. Sobotní odpoledne a večer se ponese v duchu klasického i alternativního rocku, jazzu a punku, kdy se na venkovním pódiu vystřídá sedm převážně mladých talentovaných kapel, včetně jednoho vzácného zahraničního hosta – petrohradské psychedelic-punkové legendy The Grand Astoria. Konečně neděle umožní ničím nerušený odpočinek po předešlém náročném večírku při poslechu libozvučného folku a blues. Hudební program bude jako vždy doplněn divadelními představeními (nejen) pro děti, letos přijde i kouzelník se svou magickou show.

Návštěvníkům je po celou dobu festivalu k dispozici občerstvení v Klubu Borek – nápoje alkoholické i lihuprosté, pokrmy studené i teplé, masité i vegetariánské, dále tekoucí teplá voda, bezplatná stanová loučka (ubytování ve vlastních stanech) a zejména čistý vzduch a krásná příroda v okolí. Přestávky mezi jednotlivými produkcemi přímo lákají výletem do blízkých Koněpruských jeskyní nebo na westernový ranč Málkov, který nabízí projížďky na koních.

Rockfield je benefičním festivalem pořádaným občanským sdružením Rockfield, o.s. ve spolupráci s občanským sdružením Music & Art Club Český kras. Výtěžek akce je věnován klientům poskytovatele sociální péče Koniklec v blízkých Suchomastech. Cílem festivalu je tedy kromě kulturní produkce zajištění setkávání klientů Koniklece s mentálním hendikepem s ostatními návštěvníky festivalu a prodej výrobků z chráněných dílen. Dle zkušenosti z minulých ročníků víme, že pro obyvatele suchomastského zámečku, kde Koniklec sídlí, je  festival vítaným a oblíbeným zpestřením začátku léta.

Program 2013:

The Grand Astoria (RUS)
Ex-Files
JTNB (Ježíš táhne na Berlín)
Cuprum
Fluid Culture
Špuntkvaně
Lachende Kreaturen
Vtlakukola
Blues Jade
DJ Chrpa
Magistr Kelly – iluzionista
… a další

Vstupné:

celý festival – 250,-Kč
jednotlivé dny:    pátek – 70,-Kč
            sobota – 150,-Kč
            neděle – 100,-Kč
rodinné vstupné (celý festival pro 2 dospělé+ libovolný houf dětí) – 500,-Kč
děti předškolní – zdarma
děti základní školou povinné – za polovic

Benefiční hudební festival Rockfield je v dané lokalitě Českého krasu výjimečnou a ojedinělou kulturní akcí, jak se budete moci sami přesvědčit  28. – 30. 6. 2013 na Borku u Suchomast.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Jarní hrnčířské a řemeslné trhy 202…

13.05.2023 - 13.05.2023
Husovo náměstí

Těšíme se na vás opět 21. Hrnčířských a řemeslných trzích v Berouně

Masopust 2023 - Hlásná Třebáň

04.02.2023 - 04.02.2023
Třebáňská lávka

Tradiční masopustní veselí začne na Rovinách. Průvod masek doprovodí Třehusk.

Masopust 2023 - Cerhovice

04.02.2023 - 04.02.2023
Cerhovice

Všechny srdečně zveme na Masopustní veselici v Cerhovicích.

Velká a Malá Amerika vlakem - Praha

15.04.2023 - 15.04.2023
Lomy Amerika

Zážitkovým vlakem do vápencových lomů s úžasnými scenériemi. Prozkoumejte s námi vápencové lomy kousek za Prahou.…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 4. únor

Dnes má svátek Jarmila

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete