Statistika našeho portálu

  • 86 098 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 153 Míst a památek

Rodinná výtvarná dílna - Humpolec

03.11.2018 - 24.11.2018 8SMIČKA - zóna pro umění, Kamarytova 97, Humpolec

Každou sobotu od dvou do pěti pro rodiče i pro děti – výtvarná dílna v 8SMIČCE.Každý týden se navíc můžete těšit na jiné téma a jiného lektora, takže můžete chodit pořád znovu a znovu a vždy si vyzkoušet něco nového.Sobotní dílny v 8SMIČCE navazují na aktuální výstavu. Pro děti (i dospělé) máme připravený pracovní list k aktuální výstavě Dvě hlavy, čtyři ruce: Tvorba autorských dvojic.Kromě toho…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
8SMIČKA - zóna pro umění, Kamarytova 97, Humpolec
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Kraj Vysočina
Okres
Pelhřimov
Obec
Humpolec

Fotogalerie k článku

Každou sobotu od dvou do pěti pro rodiče i pro děti – výtvarná dílna v 8SMIČCE.

Každý týden se navíc můžete těšit na jiné téma a jiného lektora, takže můžete chodit pořád znovu a znovu a vždy si vyzkoušet něco nového.

Sobotní dílny v 8SMIČCE navazují na aktuální výstavu. Pro děti (i dospělé) máme připravený pracovní list k aktuální výstavě Dvě hlavy, čtyři ruce: Tvorba autorských dvojic.

Kromě toho pro vás máme pracovní list i o naší továrně, který se u nás šije nití, jmenuje se Sešít_ek, a plní se v něm úkoly. Pracovní listy zvládnou i ti nejmenší a je to opravdu legrace, uvidíte sami.

Cena: dospělý + 1 dítě/ 88,- Kč, dospělý + 2 děti/ 128,- Kč, dospělý + 3 děti/ 168,- Kč, dospělý + 4 děti/ 208, dospělý + 5 dětí 248,- Kč + další dospělý v každé kategorii vstupné dobrovolné.

Menší děti se mohou v doprovodu dalších dospělých zabavit stavebnicí Špulka, kreslením, běháním po okolí nebo tovární vyšívánkou.

Mapa

Další akce v okolí

Masopustní průvod - Humpolec

28.02.2019 - 28.02.2019
Humpolec

Dlouholetou tradicí naší školy je organizace masopustního průvodu. Nechybí masopustní veselí, maškary, koblihy, hudební…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete