Statistika našeho portálu

  • 101 008 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

ZOO Děčín

26.08.2017 Děčín

Děčínská zoologická zahrada chystá pro své návštěvníky veselé zakončení prázdnin v pirátském duchu. Akce s názvem Pirátská zoo se uskuteční poslední srpnovou sobotu 26. srpna od 14 hodin.Půjde o odpoledne plné zábavy pro celou rodinu, při které se bude soutěžit o poklad. "Každý malý pirát obdrží tajnou mapu k pokladu. Ten si však zaslouží, až po odpracování všech pirátských povinností…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
ZOO Děčín
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Děčín
Obec
Děčín

Fotogalerie k článku

Děčínská zoologická zahrada chystá pro své návštěvníky veselé zakončení prázdnin v pirátském duchu. Akce s názvem Pirátská zoo se uskuteční poslední srpnovou sobotu 26. srpna od 14 hodin.

Půjde o odpoledne plné zábavy pro celou rodinu, při které se bude soutěžit o poklad. "Každý malý pirát obdrží tajnou mapu k pokladu. Ten si však zaslouží, až po odpracování všech pirátských povinností souvisejících s plavbou na moři. To znamená, že děti necháme například drhnout palubu korábu, vytahovat plachty na ráhno, zachraňovat tonoucího, ale třeba zajdeme i do pirátské krčmy a ochutnáme rum, budeme uzlovat nebo hledat dalekohledem ztracený ostrov," vyjmenovala mluvčí zoo Alena Houšková. A protože ke každému správnému pirátovi patří i tetování, nebude chybět ani zastávka v tetovacím salónu. Po splnění všech úkolů se otevře truhla s pokladem, ze které si každý pirát vybere svoji odměnu. "Stanoviště s úkoly budou k dispozici od 14 do 16.30 hodin, respektive v 16.30 ukončíme vydávání map potřebných pro plnění úkolů. Budeme rádi, pokud návštěvníci naši akci podpoří tím, že přijdou v maskách pirátů," doplnila mluvčí.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 30. září

Dnes má svátek Jeroným

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete