Statistika našeho portálu

  • 95 236 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 193 Míst a památek

ROZMARNÉ LÉTO

08.08.2015 Most

Rozmarné léto v Mostu, Tomáš Klus, Xindl X, UDG, Crossband a další...Letošní mostecké prázdniny bude provázet nová akce Rozmarné léto.S heslem "Vyberte si svůj způsob léta” se můžete připravit na netradiční festival, který na rozdíl od klasických letních venkovních festivalů propojí hudbu s divadlem. Bude se snažit vyhovět všem věkovým skupinám, neboť cílem této akce je, aby se bavili všichni…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Rozmarné léto v Mostu, Tomáš Klus, Xindl X, UDG, Crossband a další...

Letošní mostecké prázdniny bude provázet nová akce Rozmarné léto.

S heslem "Vyberte si svůj způsob léta” se můžete připravit na netradiční festival, který na rozdíl od klasických letních venkovních festivalů propojí hudbu s divadlem. Bude se snažit vyhovět všem věkovým skupinám, neboť cílem této akce je, aby se bavili všichni společně. Takže vyrazit můžete nejen se svými ratolestmi, ale i s babičkami a dědečky.

Na mosteckém Hipodromu strávíte 8. srpna nezapomenutelné chvíle letních prázdnin v dobré společnosti. O to se postará nejen Tomáš Klus nebo Xindl X ale i skupina UDG nebo Crossband.

A jak to celé bude?

Odstartujeme programem pro děti v 10.00 hod. Těšit se můžete na různé soutěže a především na dětské divadelní představení. A přestože jsou pohádky zaměřené na dětského diváka, určitě se u ní pobaví i dospělí. Navazující program bude již čistě hudební. Po koncertech skupin EpydemyeCrossbandUDG, nebo Xindla X se můžete těšit na plnohodnotný koncert Tomáše Kluse, který bude třešničkou na dortu sobotního večera.

Máte se na co těšit a my se těšíme na Vás mosteckém Hipodromu.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 17. květen

Dnes má svátek Aneta

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete